Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Personalizowany Prezent dla Mężczyzny – Prezent na Specjalne Okazje

Personalizowany Prezent dla Mężczyzny jest świetnym rozwiązaniem, kiedy poszukujemy prezentu na specjalne okazje. Prędzej czy później przychodzi  taki dzień, kiedy nasz szef, mąż, ojciec czy też bliski znajomy obchodzi jubileusz, urodziny lub pożegnanie z firmą. Są to specjalne okazje i wtedy właśnie szukamy niebanalnych upominków, które staną się pamiątką na zawsze. Prezent dla mężczyzny kojarzy„Personalizowany Prezent dla Mężczyzny – Prezent na Specjalne Okazje”

Czytaj więcej

Open post Drzewko Szczęścia Malowane na Starej Niecce

Deska ręcznie malowana w kwiaty

Jeżeli nie jesteś miłośnikiem obrazów, a chcesz ozdobić ścianę, to deska ręcznie malowana w kwiaty będzie dobrym pomysłem. Deski takie można wieszać zarówno nad drzwiami wejściowymi do domu, jak i wzdłuż ściany. Mogą to być deski, na których maluję wyłącznie kwiaty, ale tez mogą to być deski, na których piszę tekst. Kojarzą się one z„Deska ręcznie malowana w kwiaty”

Czytaj więcej

Open post Tabliczki imienne

Tabliczki Imienne

Tabliczki imienne to mój ulubiony gatunek prezentów.  Można ją zawiesić przy łóżeczku, na oknie lub na drzwiach.  Tabliczki imienne są urocze, zawsze mają wymiar osobisty (np. imię obdarowanego), są tanie i łatwe do wykonania. Poniżej chcę pokazać jak w prosty sposób można wykonać taką tabliczkę imienną. Umiejętność taka może się przydać, kiedy będziecie chcieli zaskoczyć„Tabliczki Imienne”

Czytaj więcej

Open post

Kapliczka Domowa – domowe miejsce mocy

Będąc w Krakowie zauważyłam, że spośród wszystkich atrakcji miasta największym zainteresowaniem cieszy się lokalne miejsce mocy, czyli czakram wawelski. Ludzie potrzebują naładować wewnętrzne akumulatory. Nie ma się czemu dziwić. Też często jadę na rezerwie i mam szczerą ochotę podłączyć się do ładowarki zewnętrznej, ale Kraków nie zawsze jest po drodze. Dlatego uznałam, że warto stworzyć„Kapliczka Domowa – domowe miejsce mocy”

Czytaj więcej

Open post

Malowanie Drewna Farbą Kredową

Malowanie drewna farbą kredową jest łatwe i przyjemne. Dlatego moja miłość do farb kredowych, była miłością od pierwszego wejrzenia, a właściwie od pierwszego użycia. Pokochałam je za to, że są farbami wodnymi (nienawidzę mycia pędzli w rozpuszczalnikach!), bezzapachowymi (czytaj: nie śmierdzą!) i szybko schnącymi. Do listy zalet dodam jeszcze to, że malowanie drewna farbą kredową„Malowanie Drewna Farbą Kredową”

Czytaj więcej

Open post Postarzanie drewna w domowych warunkach

Postarzanie Drewna w Trzech Krokach

Postarzanie drewna w domowych warunkach wcale nie musi wymagać dużych kosztów i zabierać wiele czasu. Oczywiście profesjonaliści się pewnie oburzą. Pewnie będą mieli nawet rację. Mimo to chciałbym się dzisiaj podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat tego procesu. Postarzenie deski, którą tu prezentuję zajęło mi około godziny, a jedyny koszt to mój czas. Zaczęło się od„Postarzanie Drewna w Trzech Krokach”

Czytaj więcej

Open post Rdza na metalu

Jak Szybko Uzyskać Efekt Rdzy

Napisano już tysiące tekstów o tym, jak zwalczyć rdzę. Tymczasem ja chcę dziś dla odmiany napisać słów parę o tym … jak rdzę wyhodować. Wbrew temu, co może się wydawać, nie jest to proces łatwy, bo wszystko, co hodujemy, wymaga troski, pielęgnacji i zachowania zasad BHP. 1. Niezbędne Składniki. Do wywołania efektu rdzy będę potrzebował„Jak Szybko Uzyskać Efekt Rdzy”

Czytaj więcej

Open post Okulary ochronne i gumowe rękawice w dwu kolorach

Oksydacja Chemiczna

Oksydacja chemiczna – najpierw garść teorii. Oksydacja polega na pokryciu powierzchni metali cieniutką warstwą tlenków. Proces ten ma za zadanie chronić metal przed korozją. Warstwa wytworzona podczas oksydacji wygląda jak piękna patyna, która poprawia wygląd elementów. Swego czasu pisałem o oksydowaniu na gorąco, czyli tworzeniu warstwy patyny w procesie nazywanym czernieniem ogniowym. Dzisiaj coś bardziej„Oksydacja Chemiczna”

Czytaj więcej

Open post

Malowanie na Drewnie – Jak wykorzystać efekt rdzy

Malowanie na Drewnie Teraz pokażę jak wykorzystać efekt rdzy. W poprzednim wpisie mogliście zobaczyć, jak uzyskać efekt rdzy na desce. Wszakże nasuwa się oczywiste pytanie: do czego można użyć zardzewiałej deski? Otóż taka deska jest świetnym patentem dla leniwców i tych, którym się zawsze spieszy na wykonanie prostego, ale efektownego obrazu. Skorodowane drewno jest bardzo„Malowanie na Drewnie – Jak wykorzystać efekt rdzy”

Czytaj więcej

Scroll to top