Blog

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Anioł Stróż Dziecka

Jedną z ofert mojej Pracowni jest Anioł Stróż dla Dziecka malowany na indywidualne zamówienie.  Wierzę w to, że każdy ma swojego Anioła Stróża i odczuwa jego obecność. Niemniej dzieci lubią go widzieć. Dlatego specjalnie dla maluchów tworzę piękne, kolorowe Anioły, przy których każde dziecko, będzie się czuło bezpiecznie. Taki osobisty Anioł Stróż na obrazku wiszącym nad łóżeczkiem pilnuje spokojnego snu i bezpieczeństwa malucha.

Moją ofertę kieruję do wszystkich, którzy szukają oryginalnych, personalizowanych prezentów wykonanych na zamówienie.

Moi klienci najchętniej wybierają Anioła Stróża czuwającego przy kołysce lub Anioła z Dzieciątkiem. Ale oczywiście na życzenie maluję Anioła z innymi atrybutami. Poniżej zamieszczam przykładowe realizacje.

 

Anioł Stróż Dziecka

Anioł na Chrzest dla Basi
„Anioł na Chrzest dla Basi” jest przykładem Anioła z Dzieciątkiem. Namalowałam go na prezent od chrzestnej mamy.
Anioł Stróż dla Szymonka
„Anioł Stróż dla Szymonka” jest z kolei wzorcowym przykładem Anioła czuwającego przy kołysce. Ja również lubię motyw z kołyską. Przejmuję się tym, żeby obrazy były niepowtarzalne, zawsze więc staram się zmienić kolorystykę, wygląd Anioła, czasem dokładam dziecku zabawki. Na życzenie mogę namalować psa lub kota (jeżeli dziecko ma zwierzątko). Jestem otwarta na sugestie moich klientów.
Prezent na Chrzest dla Chłopca w Ramie
„Aniołek dla Antosia” to także jest Anioł Stróż Dziecka w kołysce. Na tym obrazku Antosia pilnują dwa Anioły – duży i mały. Jest to prezent od babci Krysi dla najmłodszego wnuczka.
Anioł Stróż Dziecka
„Anioł na prezent dla Michaliny” to też przykład obrazu z Aniołem Stróżem. To z kolei prezent od Pani Agnieszki dla Michasi (z okazji Pierwszej Komunii).
„Anioł Stróż z Dziećmi” jest osobistym stróżem Igi i Antosia.
Anioł Stróż Dziecka
To jest Anioł Stróż, którego namalowałam dla Wiktorka. Ten Anioł ma szczególny wymiar. Namalowałam go z intencją opieki, zdrowia i bezpieczeństwa dla dziecka. Wiktorek jest wcześniakiem i ta anielska opieka jest dla niego szczególnie ważna.
Anioł Stróż dla Kornelki
Obrazek, od którego rozpoczęłam tę prezentację był przykładem Anioła z Dzieciątkiem. Anioła Stróża dla Kornelki namalowałam w tej samej serii, ale jest to już inny Anioł. A Dzieciątko nie jest „zawiniątkiem”, tylko prawdziwym śpiącym dzieckiem.
Anioł Malowany na Chrzest dla Julka
Ten Anioł jest osobistym Aniołem Julka. Jak widać, Julek jest trzylatkiem. Anioł bawi się z nim jego ulubionymi zabawkami.
Anioł Malowany na desce dla Agatki
Agatka lubi książeczki. Jej Anioł chętnie czyta bajki.
Anioł Stróż Malowany dla Kamilka
Anioł Stróż Kamilka pilnuje maleństwo w czasie snu.

 

Są to przykładowe prace, które namalowałam dla dzieci.  Jest ich naprawdę dużo i są różne. Zawsze maluję je z radością i z miłością. Można się o tym przekonać wchodząc w Sklep  zakładka Anioły.

Zawsze maluję je z radością i z miłością myśląc ciepło o tych, dla których tworzę.

Zapraszam również do odwiedzania moich profili na Pinterset, na Instagramie i na Facebooku.

Iwona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top