Blog

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Personalizowany Prezent dla Mężczyzny – Prezent na Specjalne Okazje

Personalizowany Prezent dla Mężczyzny jest świetnym rozwiązaniem, kiedy poszukujemy prezentu na specjalne okazje. Prędzej czy później przychodzi  taki dzień, kiedy nasz szef, mąż, ojciec czy też bliski znajomy obchodzi jubileusz, urodziny lub pożegnanie z firmą. Są to specjalne okazje i wtedy właśnie szukamy niebanalnych upominków, które staną się pamiątką na zawsze. Prezent dla mężczyzny kojarzy się najczęściej z alkoholem, więc ja proponuję Wam coś, co z alkoholem jak najbardziej się łączy, a jednocześnie jest przedmiotem, którego nie można kupić w sklepie. Ten bardzo oryginalny przedmiot wykonuję w całości ręcznie.

Produktem, który opisuję  jest ludzik nalewak z rur wykonany w mojej Pracowni. Ludziki takie posiadam w dwóch wersjach: podstawowej (bez lampki)

i z lampką (gdyby tak ktoś chciał w nocy po kryjomu…).

Ludzika skonstruowałem z żeliwnych elementów hydraulicznych,  z wyjątkiem tych części, przez które przepływa alkohol. Ze względów higienicznych stosuję tu stal nierdzewną. Dzięki temu nie istnieje niebezpieczeństwo, że przedmiot będzie rdzewiał od wewnątrz. Ludzik nalewak z rur jest w pełni bezpieczny w kontakcie z alkoholem. Ponieważ jest to produkt dedykowany na prezent, zamontowałem elegancki kranik. Podstawka to solidna i lakierowana bukowa deska odporna na działanie alkoholu. Na życzenie mogę wyposażyć ludzika nalewaka w personalizowaną, zamówioną u grawera tabliczkę.

Personalizowany Prezent dla Mężczyzny

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterset.

Artur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top