Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Industrialny Wieszak z Rur Uchwyt Dot

150,00 300,00 

Wyczyść

Industrialny wieszak z rur przeznaczony do kuchni, łazienki czy przedpokoju z pojedynczym uchwytem wykonałem z hydraulicznych złączek żeliwnych. Założyłem sobie, żeby taki wieszak był możliwie prosty w montażu i minimalistyczny w formie. Myślę, że uchwyt DOT spełnia te wymagania. Doskonale sprawdzi się zarówno w łazience jako wieszak na ręcznik, jak i w kuchni jako wieszak na ścierki. Rzecz jasna zda egzamin również w roli wieszaka na ubrania w przedpokoju. Te uchwyty to prawdziwy handmade, wykonujemy je całkowicie ręcznie tylko na indywidualne zamówienie.  Wkręty załączam w komplecie.

 

Industrialny Wieszak z Rur – wymiary:

  • Średnica wieszaka: 8 cm
  • Odstaje od ściany na 7 cm
  • Waga to 0,3 kg. Cały jest wykonany z metalowych elementów.

Notabene, w ofercie pracowni jest też dużo większy „brat” tego wieszaka – DOT XL.

TUTAJ można również zobaczyć wszystkie wieszaki, które oferujemy w naszej pracowni. Natomiast przykładowe zastosowanie takich uchwytów we wnętrzu można zobaczyć TUTAJ. W razie jakichkolwiek pytań czy sugestii proszę o kontakt. Koszt wysyłki.

Jeżeli ktoś chce wiedzieć jak samemu zrobić taki wieszak to zapraszam TUTAJ , gdzie krok po kroku opisuję montaż tego industrialnego wieszaka.

Na koniec zapraszam również do naszych profili na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu, gdzie wstawiam często zdjęcia, których nie użyłem na stronie pracowni.

 

Designerski Wieszak

    SKU: 4064 Kategoria:
    Scroll to top