Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Wieszak na Ręczniki Wykonany w Stylu Industrialnym – Roxi

180,00 250,00 

Wyczyść

Prezentuję wyjątkowy wieszak na ręczniki z pojedynczym uchwytem. Muszę zaznaczyć, że jestem z niego naprawdę dumny. Ten industrialny wieszak wykonałem z błyszczącego, chromowanego zaworu 1/2 cala i matowej żeliwnej kryzy. Mimo dużego kontrastu a może właśnie dzięki niemu elementy pasują do siebie wprost perfekcyjnie. To prawdziwa kwintesencja industrialnej formy. Ten niepowtarzalny wieszak mocowany jest do ściany za pomocą 3 wkrętów o średnicy 4 mm.

 

  • Średnica wieszaka to 9cm
  • Odstaje od ściany na 7cm
  • Waga to prawie 0,5 kg. Wieszak jest bardzo solidny. W sklepie takiego nie kupicie.

Notabene, sam zawór jest ruchomy, co stanowi niewątpliwie dodatkową atrakcję. Ten industrialny wieszak występujemy w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i srebrnym. Wkręty oczywiście załączam w komplecie.

Taki uchwyt spełni swą rolę zarówno w łazience jako wieszak na ręcznik jak i w kuchni jako wieszak na ścierki. Bez wątpienia równie doskonale będzie się prezentował w przedpokoju jako wieszak na ubrania. Tego typu industrialne lub jak ktoś woli steampunkowe uchwyty wykonujemy ręcznie tylko na indywidualne zamówienie. Koszt wysyłki.

 

Zapraszam również TUTAJ gdzie można zobaczyć pozostałe wykonane z rur industrialne uchwyty i wieszaki, które oferuję w ramach pracowni. W razie jakichkolwiek pytań czy sugestii prosimy o kontakt.

 

Zapraszam również do odwiedzania mojego profilu na Instagramie i na Facebooku.

 

Designerski wieszak na ręczniki

    SKU: 4147 Kategoria:
    Scroll to top