Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Industrialny Wieszak Łazienkowy na Ręczniki

264,00 360,00 

Wyczyść

Prezentuję tu industrialny wieszak łazienkowy na ręczniki.  Ten designerski uchwyt sprawdzi się również jako wieszak kuchenny na ścierki lub kubeczki. Wykonałem go z rur, a dokładniej mówiąc z hydraulicznych łączników żeliwnych. Oczywiście są to dokładnie takie same elementy, jak te, których hydraulicy używają do montażu instalacji wodnych.

Konstrukcja nie jest bardzo skomplikowana, co nie zmienia to faktu, że wieszak prezentuje się bardzo okazale. Zapewniam, że „na żywo” bez wątpienia zrobi wrażenie w każdym pomieszczeniu, w którym go umieścicie. Przez swoja prostą, surową formę sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach rustykalnych, jak i w bardzo nowoczesnych wnętrzach. To właśnie lubię w industrialnych gadżetach, że są one bardzo uniwersalne. Na dodatek są również bardzo trwałe. Wieszak, który prezentuję na zdjęciu można zamocować za pomocą 4 wkrętów o średnicy 6 mm. Jakkolwiek na życzenie mogę zmienić liczbę tych wkrętów na 6 lub 8 sztuk, zależy to tylko od ilości otworów w każdej kryzie żeliwnej.

 

Industrialny wieszak łazienkowy – wymiary:

  • Długość to 31 cm
  • Szerokość 14 cm (tyle odstaje od ściany
  • Waga to prawie 1,5 kilograma – nic dziwnego zrobiłem go przecież z grubego żeliwa.

Takie uchwyty wykonujemy własnoręcznie, wyłącznie na zamówienie. Mogą być w zaprezentowanej tu kolorystyce grafitowej, mogą być czarne bo poddaję je oksydacji chemicznej,  lub w wersji ocynkowanej – srebrnej. TUTAJ można zobaczyć wszystkie industrialne uchwyty i wieszaki, które oferuję w ramach pracowni.

 

W razie jakichkolwiek pytań, sugestii czy zainteresowania zakupem proszę o kontakt. Koszt wysyłki.

Na koniec zapraszam do odwiedzania mojego profilu na Instagramie.

 

Designerski wieszak łazienkowy

    SKU: 4063 Kategoria:
    Scroll to top