Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Oksydowana Loftowa Lampa z Rur. Kinkiet Max.

369,00 569,00 

Wyczyść

Oksydowana loftowa lampa z rur została wykonana przeze mnie z żeliwnych złączek hydraulicznych. Steampunkowy kinkiet Max można zamocować do ściany na dwa wkręty z kołkami o średnicy 6 mm. Należy pamiętać, że źródłem światła może być każdy rodzaj żarówek z gwintem E27 (duży gwint) o mocy maksymalnej do 60 wat.

Ważną informacją jest to, że lampa nie posiada kabla łączącego ją z gniazdkiem elektrycznym i nie posiada własnego włącznika prądu. W związku z tym przewód zasilający należy doprowadzić do miejsca montażu lampy i dodatkowo podłączyć do włącznika światła. Opcjonalnie mogę wyposażyć kinkiet we własny włącznik łańcuszkowy i wtedy wystarczy tylko doprowadzić przewód pod napięciem.

Lampa należy do I klasy ochronności przeciwporażeniowej, posiada stopień szczelności IP20 zatem przeznaczona jest do montażu tylko wewnątrz pomieszczeń. Koszt przesyłki.

 

Oksydowana Loftowa Lampa z Rur Kinkiet Max – wymiary:

  • Szerokość: 26 cm
  • Długość 14 cm (tyle odstaje od ściany)
  • Waga – około 2 kg – to w końcu metalowa lampa więc musi być ciężka.

Wymiary nie uwzględniają oczywiście żarówek, które mogą być różnej wielkości.

Każdą lampę wykonuję wykonuję całkowicie ręcznie i tylko na konkretne zamówienie. Chciałbym zaznaczyć, że lampy sprzedaję bez żarówek. W razie pytań proszę o kontakt. Pozostałe oferowane przeze mnie lampy z rur można zobaczyć TUTAJ. Koszt wysyłki.

Przy okazji zapraszam również do odwiedzania Pinterestu, gdzie wstawiam zdjęcia, których nie użyłem na stronie Pracowni. Zapraszam też do odwiedzania Instagramu i Facebooka.

 

Industrialna lampa typu loft

    SKU: 9217 Kategoria:
    Scroll to top