Dostawa i zwroty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Wysyłka

Zamówione przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich i Poczty Polskiej, wyłącznie przesyłkami rejestrowanymi. Na koszt wysyłki składa się opłata pocztowa i koszt opakowania przedmiotu. Podczas składania zamówienia, system sam wyliczy odpowiednią kwotę dla danego rodzaju wysyłki.

Zwroty

Ponieważ nasze produkty wykonywane są tylko na indywidualne zamówienie, nie podlegają zwrotom (art. 38 ustawy o prawach konsumenta).

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48 500 050 170.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:
1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez nas decyzji).
2. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu lub przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.
W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: kontakt@iwonalaszczyk.pl lub telefonicznie: +48 500 050 170.

Wysyłki prosimy nadawać na adres:

STOPER-PRO P.W. Artur Laszczyk
ul. Hauke Bosaka 11 lokal 19
25-217 Kielce

Scroll to top