Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Anioły Malowane na Komunię

Kiedy rozpoczęłam przygodę z malowaniem obrazów na zamówienie, od razu zaczęły się wyłaniać wąskie specjalizacje w tej dziedzinie.  Jedną z nich okazały się być Anioły Malowane na Komunię. Muszę przyznać, że moi klienci są niezwykłymi ludźmi. Poszukują oryginalnych prezentów na specjalne okazje, a anioły malowane na komunię z pewnością zaliczają się do kategorii tych prezentów.„Anioły Malowane na Komunię”

Czytaj więcej

Anioł Stróż Dziecka

Jedną z ofert mojej Pracowni jest Anioł Stróż dla Dziecka malowany na indywidualne zamówienie.  Wierzę w to, że każdy ma swojego Anioła Stróża i odczuwa jego obecność. Niemniej dzieci lubią go widzieć. Dlatego specjalnie dla maluchów tworzę piękne, kolorowe Anioły, przy których każde dziecko, będzie się czuło bezpiecznie. Taki osobisty Anioł Stróż na obrazku wiszącym„Anioł Stróż Dziecka”

Czytaj więcej

Open post

Anioły Malowane na Ślub

Kiedy zakładałam Pracownię, bardzo chciałam, żeby moje prace miały w sobie duży ładunek emocjonalny. Zależało mi na tym, żeby osoby, które do mnie trafią, czuły się związane z moimi obrazami. Stąd wziął się pomysł malowania aniołów na specjalne okazje. Z tego dużą część moich prac stanowią Anioły Malowane na Ślub. Są to zarówno anioły, którymi„Anioły Malowane na Ślub”

Czytaj więcej

Open post

Kapliczka Domowa – domowe miejsce mocy

Będąc w Krakowie zauważyłam, że spośród wszystkich atrakcji miasta największym zainteresowaniem cieszy się lokalne miejsce mocy, czyli czakram wawelski. Ludzie potrzebują naładować wewnętrzne akumulatory. Nie ma się czemu dziwić. Też często jadę na rezerwie i mam szczerą ochotę podłączyć się do ładowarki zewnętrznej, ale Kraków nie zawsze jest po drodze. Dlatego uznałam, że warto stworzyć„Kapliczka Domowa – domowe miejsce mocy”

Czytaj więcej

Anioł z Motylami

Anioł z Motylami to motyw, który pojawia się w moich obrazach. Motyle są ładne, nadają obrazom charakteru bardziej dekoracyjnego. Osobiście kojarzą mi się z witrażami. Chyba nie tylko mnie, bo co pewien czas pojawia się prośba od klienta o namalowanie motyli na obrazie z Aniołem. Poniżej prezentuje galerię obrazów z cyklu „Anioł z motylami”. „Anioł„Anioł z Motylami”

Czytaj więcej

Anioły Malowane na Prezent

Oryginalny Prezent na Komunię, Ślub Anioły Malowane na Prezent są świetnym pomysłem na niebanalne upominki z okazji różnego rodzaju uroczystości rodzinnych: rocznicy, chrztu, komunii i ślubu. Pragniemy, żeby wyjątkowe dni zostały w naszej pamięci na zawsze. Obraz z Aniołem z pewnością pozwoli takie wspomnienia zachować. Poniżej prezentuję galerię Aniołów Malowanych na Prezent. Nawiasem mówiąc, dopiero„Anioły Malowane na Prezent”

Czytaj więcej

Cykl Anioły z Kotem

Bardzo lubię malować anioły. Ba, można by rzec, że maluje głównie anioły! Ale bardzo też lubię malować koty. Choć są to istoty nie zawsze miłe i przytulańskie, ale niewątpliwie piękne. Sama mam kota, więc wiem coś na ten temat.          

Open post

Moja Kolekcja Aniołów

Pamiętacie scenę ze „Shreka”, kiedy Osioł mówi do Ogra: „Znasz kogoś, kto nie lubi kremówek? Kremówki są fajne!” To samo można powiedzieć o aniołach. Znacie kogoś, kto nie lubi aniołów? Anioły są fajne! Z tym, że miłośnikami różnego rodzaju aniołków są raczej kobiety. Wystarczy, że jakaś znajoma zobaczy u mnie anioła i zaraz mówi: „O,„Moja Kolekcja Aniołów”

Czytaj więcej

Open post Malowanie Obrazu na Drewnie - Krok po kroku

Malowanie Obrazu na Drewnie – Krok po Kroku.

W moim blogu będę pokazywać co jakiś czas, jak wykorzystać do malowania obrazów różne materiały – fragmenty starych półek, desek, czy elementów mebli. Obraz namalowany na płótnie jest czymś bardzo typowym. Jeżeli chcemy wykonać coś bardziej oryginalnego, wystarczy czasem sięgnąć po … np. łóżko. Dziś właśnie opowiem historię pewnego łóżka. Będąc, zupełnie przypadkiem oczywiście, na„Malowanie Obrazu na Drewnie – Krok po Kroku.”

Czytaj więcej

Jak Namalować Portret. Portret z Aniołem.

Postanowiłam namalować portret. Ale chciałam też, żeby obraz pasował do cyklu „Aniołów z kotem”. I tak się dobrze złożyło, że pojawił się u mnie kot. Nie był to może jakiś bardzo słodki i anielski koteczek (nazwaliśmy ją Pepper!), ale uznałam, że w życiu nie można mieć wszystkiego i pocieszyłam się faktem, że moja córka ma„Jak Namalować Portret. Portret z Aniołem.”

Czytaj więcej

Scroll to top