Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Personalizowany Prezent dla Mężczyzny – Prezent na Specjalne Okazje

Personalizowany Prezent dla Mężczyzny jest świetnym rozwiązaniem, kiedy poszukujemy prezentu na specjalne okazje. Prędzej czy później przychodzi  taki dzień, kiedy nasz szef, mąż, ojciec czy też bliski znajomy obchodzi jubileusz, urodziny lub pożegnanie z firmą. Są to specjalne okazje i wtedy właśnie szukamy niebanalnych upominków, które staną się pamiątką na zawsze. Prezent dla mężczyzny kojarzy„Personalizowany Prezent dla Mężczyzny – Prezent na Specjalne Okazje”

Czytaj więcej

Open post Nalewak z rurek hydraulicznych - Krok po Kroku

Nalewak z Rurek Hydraulicznych

Ludzik – nalewak z rurek hydraulicznych to taki industrialny gadżet, którym można się pochwalić na imprezie wśród znajomych. W sieci jest sporo tego typu konstrukcji. Jeśli jednak ktoś chciałby zrobić samemu taki nalewak, to tutaj znajdzie dokładny opis całego montażu. Postaram się możliwie dokładnie pokazać za pomocą zdjęć i tekstu ten projekt. Sam wzór ludzika„Nalewak z Rurek Hydraulicznych”

Czytaj więcej

Open post

Półka z Rur – Jak Zrobić Ją Samemu

Industrialna półka z rur to przedmiot, który bez cienia wątpliwości może nadać niejednemu miejscu charakterystyczny surowy rys. Będzie się dobrze prezentowała w każdym wnętrzu. … tylko skąd u licha ją wziąć? Niby to przedmiot popularny (Około 4 140 000 wyników (0,32 s) w wyszukiwarce Goggle – stan na 9 października 2019), ale gdzie faktycznie można„Półka z Rur – Jak Zrobić Ją Samemu”

Czytaj więcej

Open post Bo rozmiar ma znaczenie - industrialne uchwyty z rur

Linia XL – Bo Rozmiar ma Znaczenie

Rozmiar ma znaczenie? Od kilku lat w wolnym czasie zajmuję się projektowaniem i montowaniem lamp oraz różnych akcesoriów domowych, do czego wykorzystuję żeliwne elementy hydraulicznie. W ciągu tego czasu obejrzałem mnóstwo stron w sieci, pewnie tysiące zdjęć. Z całego świata. Wniosek nasuwa się jeden, mianowicie ludzie tworzą podobne przedmioty wszędzie. W pewnej chwili dotarło do„Linia XL – Bo Rozmiar ma Znaczenie”

Czytaj więcej

Open post Rdza na metalu

Jak Szybko Uzyskać Efekt Rdzy

Napisano już tysiące tekstów o tym, jak zwalczyć rdzę. Tymczasem ja chcę dziś dla odmiany napisać słów parę o tym … jak rdzę wyhodować. Wbrew temu, co może się wydawać, nie jest to proces łatwy, bo wszystko, co hodujemy, wymaga troski, pielęgnacji i zachowania zasad BHP. 1. Niezbędne Składniki. Do wywołania efektu rdzy będę potrzebował„Jak Szybko Uzyskać Efekt Rdzy”

Czytaj więcej

Open post Okulary ochronne i gumowe rękawice w dwu kolorach

Oksydacja Chemiczna

Oksydacja chemiczna – najpierw garść teorii. Oksydacja polega na pokryciu powierzchni metali cieniutką warstwą tlenków. Proces ten ma za zadanie chronić metal przed korozją. Warstwa wytworzona podczas oksydacji wygląda jak piękna patyna, która poprawia wygląd elementów. Swego czasu pisałem o oksydowaniu na gorąco, czyli tworzeniu warstwy patyny w procesie nazywanym czernieniem ogniowym. Dzisiaj coś bardziej„Oksydacja Chemiczna”

Czytaj więcej

Open post Rozgrzany metal w gorącym popiele

Oksydowanie na Gorąco – Czernienie ogniowe

Oksydowanie służy zabezpieczeniu metalu przed rdzewieniem. Oksydowanie na gorąco inaczej zwane oksydą ogniową lub czernieniem ogniowym polega na gwałtownym zanurzeniu rozgrzanego do czerwoności metalu w jakimś oleju. Bez wątpienia najprościej zrobić to w oleju jadalnym! Dzięki takiemu zabiegowi uzyskujemy na powierzchni oksydowanego materiału czarną, matową powłokę. 1. Co będzie potrzebne do tego procesu? Po pierwsze„Oksydowanie na Gorąco – Czernienie ogniowe”

Czytaj więcej

Uchwyty z Rur na Papier Toaletowy

Industrialne Uchwyty Wykonane z Rur Poniżej prezentujemy wszystkie Uchwyty z Rur na Papier Toaletowy, które zaprojektowaliśmy i które sami wykonujemy w Naszej pracowni. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że prawie każdy uchwyt dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych. Na chwilę obecną jest to kolor srebrny bo uchwyt mogę zrobić z elementów ocynkowanych, czarny  ponieważ każdy element„Uchwyty z Rur na Papier Toaletowy”

Czytaj więcej

Open post
Jak z Rur Zrobić Industrialny Uchwyt na Papier Toaletowy
Featured Video Play Icon

Jak z Rur Zrobić Industrialny Uchwyt na Papier Toaletowy

Zrób to Sam Na filmie pokazaliśmy jak z rur zrobić industrialny uchwyt na papier toaletowy. Taki uchwyt z rur będzie się świetnie prezentował w każdej łazience, zarówno nowoczesnej jak i w łazience klasycznej. TUTAJ można zobaczyć wszystkie uchwyty na papier toaletowy wykonywane w naszej pracowni. Dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych: srebrnym (żeliwo ocynkowane), czarnym„Jak z Rur Zrobić Industrialny Uchwyt na Papier Toaletowy”

Czytaj więcej

Open post

Targi Światła – Światło 2017

Mam dla Was krótką fotorelację z zakończonych właśnie w Warszawie targów „Światło 2017”. Na targach było pełno … światła. I to najróżniejszego. Od ulicznych latarni począwszy po elektryczne świeczki („jak żywe”). Taką „perełkę” wypatrzyłam w pawilonie chińskim. Prawdziwe świece, które nigdy nie gasną (chyba, że baterie całkiem się rozładują). W tym roku z pewnością królować„Targi Światła – Światło 2017”

Czytaj więcej

Open post Wieszaki z Rur do Przedpokoju

Wieszaki z Rur do Przedpokoju

Surowe Industrialne Wnętrze. Prezentuję tutaj wieszaki z rur do przedpokoju czyli moją ostatnią realizację. Podwójne i pojedyncze wieszaki z rur zostały wykorzystane przy zabudowie przedpokoju do stworzenia dużego wieszaka na ubrania dla całej rodziny. Uważam, że wieszaki z rur bardzo dobrze wpasowują się w lakierowaną płytę. Jednocześnie powodują, że przedpokój nabiera oryginalnego wyglądu. Do stworzenia„Wieszaki z Rur do Przedpokoju”

Czytaj więcej

Industrialne Wieszaki z Rur

Surowe Wnętrze Industrialne wieszaki z rur, które montuję w Pracowni są rzecz jasna zaprojektowane również przez mnie. W domu sam używam ich w łazienkach i kuchni. W przeciwieństwie do większości wieszaków i uchwytów, które są dostępne w sklepach te uchwyty są praktycznie niezniszczalne. Dodatkowo im bardziej są używane tym się lepiej prezentują. A to cecha„Industrialne Wieszaki z Rur”

Czytaj więcej

Scroll to top