Blog

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Blog

Open post Obraz Matki Boskiej na drewnie

Obraz Matki Boskiej na drewnie – Obrazy na zamówienie

Obraz Matki Boskiej na drewnie pojawia się systematycznie w moich pracach. Z jakiegoś powodu drewno jest dla mnie materiałem, który pozwala mi tworzyć bardzo ciepłe wizerunki Świętej Marii. Odnoszę wrażenie, że drewno do mnie przemawia, że każda deska, choćby była z tego samego gatunku drewna i w tym samym formacie, jest inna. I to właśnie„Obraz Matki Boskiej na drewnie – Obrazy na zamówienie”

Czytaj więcej

Personalizowany Prezent dla Mężczyzny – Prezent na Specjalne Okazje

Personalizowany Prezent dla Mężczyzny jest świetnym rozwiązaniem, kiedy poszukujemy prezentu na specjalne okazje. Prędzej czy później przychodzi  taki dzień, kiedy nasz szef, mąż, ojciec czy też bliski znajomy obchodzi jubileusz, urodziny lub pożegnanie z firmą. Są to specjalne okazje i wtedy właśnie szukamy niebanalnych upominków, które staną się pamiątką na zawsze. Prezent dla mężczyzny kojarzy„Personalizowany Prezent dla Mężczyzny – Prezent na Specjalne Okazje”

Czytaj więcej

Open post Drzewko Szczęścia Malowane na Starej Niecce

Deska ręcznie malowana w kwiaty

Jeżeli nie jesteś miłośnikiem obrazów, a chcesz ozdobić ścianę, to deska ręcznie malowana w kwiaty będzie dobrym pomysłem. Deski takie można wieszać zarówno nad drzwiami wejściowymi do domu, jak i wzdłuż ściany. Mogą to być deski, na których maluję wyłącznie kwiaty, ale tez mogą to być deski, na których piszę tekst. Kojarzą się one z„Deska ręcznie malowana w kwiaty”

Czytaj więcej

Anioły Malowane na Komunię

Kiedy rozpoczęłam przygodę z malowaniem obrazów na zamówienie, od razu zaczęły się wyłaniać wąskie specjalizacje w tej dziedzinie.  Jedną z nich okazały się być Anioły Malowane na Komunię. Muszę przyznać, że moi klienci są niezwykłymi ludźmi. Poszukują oryginalnych prezentów na specjalne okazje, a anioły malowane na komunię z pewnością zaliczają się do kategorii tych prezentów.„Anioły Malowane na Komunię”

Czytaj więcej

Anioł Stróż Dziecka

Jedną z ofert mojej Pracowni jest Anioł Stróż dla Dziecka malowany na indywidualne zamówienie.  Wierzę w to, że każdy ma swojego Anioła Stróża i odczuwa jego obecność. Niemniej dzieci lubią go widzieć. Dlatego specjalnie dla maluchów tworzę piękne, kolorowe Anioły, przy których każde dziecko, będzie się czuło bezpiecznie. Taki osobisty Anioł Stróż na obrazku wiszącym„Anioł Stróż Dziecka”

Czytaj więcej

Open post

Anioły Malowane na Ślub

Kiedy zakładałam Pracownię, bardzo chciałam, żeby moje prace miały w sobie duży ładunek emocjonalny. Zależało mi na tym, żeby osoby, które do mnie trafią, czuły się związane z moimi obrazami. Stąd wziął się pomysł malowania aniołów na specjalne okazje. Z tego dużą część moich prac stanowią Anioły Malowane na Ślub. Są to zarówno anioły, którymi„Anioły Malowane na Ślub”

Czytaj więcej

Open post

Industrialny Mebel – Zrób go Sam

Czy industrialny mebel musi być drogi? A czy musi być skomplikowany i trudny do wykonania? Czy taki mebel musi koniecznie być wykonany z metalu? Odpowiedzi na te pytania mogą być twierdzące. Przecież na co dzień takie właśnie industrialne meble obejrzeć można w sieci. Nie będę ukrywał, że wiele z nich dodatkowo jeszcze wygląda świetnie! Ale„Industrialny Mebel – Zrób go Sam”

Czytaj więcej

Open post

Malowanie Drewna – Woskowanie

Wiele osób trafiając na bloga zwraca się do mnie z pytaniem o zabezpieczenie obrazu malowanego na drewnie. Koronawirus zrobił nam wszystkim stop klatkę. Dzięki temu mam wreszcie czas, żeby dokończyć wpis o malowaniu na drewnie i powiedzieć o etapie końcowym, czyli woskowaniu. Drewno jest wdzięcznym materiałem do malowania, a farby akrylowe  są odporne na działanie„Malowanie Drewna – Woskowanie”

Czytaj więcej

Open post Nalewak z rurek hydraulicznych - Krok po Kroku

Nalewak z Rurek Hydraulicznych

Ludzik – nalewak z rurek hydraulicznych to taki industrialny gadżet, którym można się pochwalić na imprezie wśród znajomych. W sieci jest sporo tego typu konstrukcji. Jeśli jednak ktoś chciałby zrobić samemu taki nalewak, to tutaj znajdzie dokładny opis całego montażu. Postaram się możliwie dokładnie pokazać za pomocą zdjęć i tekstu ten projekt. Sam wzór ludzika„Nalewak z Rurek Hydraulicznych”

Czytaj więcej

Open post Tabliczki imienne

Tabliczki Imienne

Tabliczki imienne to mój ulubiony gatunek prezentów.  Można ją zawiesić przy łóżeczku, na oknie lub na drzwiach.  Tabliczki imienne są urocze, zawsze mają wymiar osobisty (np. imię obdarowanego), są tanie i łatwe do wykonania. Poniżej chcę pokazać jak w prosty sposób można wykonać taką tabliczkę imienną. Umiejętność taka może się przydać, kiedy będziecie chcieli zaskoczyć„Tabliczki Imienne”

Czytaj więcej

Scroll to top