Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Industrialny Wieszak z Rur Uchwyt Horns III

120,00 168,00 

Wyczyść

Ten prezentujący się wyjątkowo surowo i drapieżnie industrialny wieszak nazwałem Horns III. Notabene, to rozbudowany wariant innego wieszaka, który można zobaczyć TUTAJ. Uchwyt zmontowałem z rur, a dokładnie mówiąc z hydraulicznych złączek żeliwnych. Hydraulicy używają tych elementów do montażu instalacji wodnych w budynkach. Wieszak posiada aż trzy haczyki do wieszania, dzięki czemu można na nim naprawdę dużo zawiesić. należy go tylko solidnie zamontować na ścianie. Uchwyt, który pokazałem na zdjęciu, zamocowałem za pomocą 3 wkrętów o średnicy 6 mm. Rzecz jasna, na życzenie mogę zmienić liczbę wkrętów na 2 lub 4 sztuki.

 

Industrialny Wieszak z Rur – wymiary:

  • Szerokość tego designerskiego wieszaczka to 16,5cm
  • Głębokość to 14cm (tyle odstaje od ściany)
  • Waży aż 0,8 kilograma – wykonałem go w końcu z metalu. Z pewnością to bardzo solidna konstrukcja.

Prezentowane w naszej pracowni industrialne uchwyty wykonujemy ręcznie, tylko na zamówienie. Z tego powodu są zupełnie unikatowe i niepowtarzalne. Wieszaki z rur mogą powstać w trzech wariantach kolorystycznych.  Czarny kolor (prezentowany na zdjęciu), uzyskuję w wyniku procesie oksydacji chemicznej. Grafit (szare żeliwo) to naturalna barwa żeliwa. Wersja srebrna powstaje z elementów ocynkowanych. W każdym wariancie prezentują się świetnie. Wkręty są załączone w komplecie.

Koszt wysyłki. W razie jakichkolwiek pytań, sugestii czy zainteresowania zakupem prosimy o kontakt.

Na koniec zapraszam również do odwiedzania Pinterestu, gdzie wstawiam często zdjęcia, których nie użyłem na stronie pracowni.

 

Surowe Wnętrze

    SKU: 4066 Kategoria:
    Scroll to top