Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Industrialny Wieszak z Rur Uchwyt Horns III

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Ten prezentujący się wyjątkowo surowo i drapieżnie industrialny wieszak nazwałem Horns III. Notabene, to rozbudowany wariant innego wieszaka, który można zobaczyć TUTAJ. Uchwyt zmontowałem z rur, a dokładnie mówiąc z hydraulicznych złączek żeliwnych. Hydraulicy używają tych elementów do montażu instalacji wodnych w budynkach. Wieszak posiada aż trzy haczyki do wieszania, dzięki czemu można na nim naprawdę dużo zawiesić. należy go tylko solidnie zamontować na ścianie. Uchwyt, który pokazałem na zdjęciu, zamocowałem za pomocą 3 wkrętów o średnicy 6 mm. Rzecz jasna, na życzenie mogę zmienić liczbę wkrętów na 2 lub 4 sztuki.

 

Industrialny Wieszak z Rur – wymiary:

 • Szerokość tego designerskiego wieszaczka to 16,5cm
 • Głębokość to 14cm (tyle odstaje od ściany)
 • Waży aż 0,8 kilograma – wykonałem go w końcu z metalu. Z pewnością to bardzo solidna konstrukcja.

Prezentowane w naszej pracowni industrialne uchwyty wykonujemy ręcznie, tylko na zamówienie. Z tego powodu są zupełnie unikatowe i niepowtarzalne. Wieszaki z rur mogą powstać w trzech wariantach kolorystycznych.  Czarny kolor (prezentowany na zdjęciu), uzyskuję w wyniku procesie oksydacji chemicznej. Grafit (szare żeliwo) to naturalna barwa żeliwa. Wersja srebrna powstaje z elementów ocynkowanych. W każdym wariancie prezentują się świetnie. Wkręty są załączone w komplecie.

Koszt wysyłki. W razie jakichkolwiek pytań, sugestii czy zainteresowania zakupem prosimy o kontakt.

Na koniec zapraszam również do odwiedzania Pinterestu, gdzie wstawiam często zdjęcia, których nie użyłem na stronie pracowni.

 

Surowe Wnętrze

   Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   SKU: 4066 Kategoria:
   Scroll to top