Blog

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Anioły Malowane na Komunię

Kiedy rozpoczęłam przygodę z malowaniem obrazów na zamówienie, od razu zaczęły się wyłaniać wąskie specjalizacje w tej dziedzinie.  Jedną z nich okazały się być Anioły Malowane na Komunię. Muszę przyznać, że moi klienci są niezwykłymi ludźmi. Poszukują oryginalnych prezentów na specjalne okazje, a anioły malowane na komunię z pewnością zaliczają się do kategorii tych prezentów. Komunijne anioły kupują najczęściej rodzice chrzestni, którzy pragną obdarować dziecko prezentem o wartości bardziej duchowej, niż materialnej. Zależy mi więc, żeby za każdym razem sprostać wyzwaniu i stworzyć niepowtarzalny obraz, który usatysfakcjonuje zamawiającego i spodoba się obdarowanemu.

Poniżej prezentuję przykładowe obrazy, które namalowałam na prezent z okazji Pierwszej komunii Świętej. Oglądając je zwróćcie uwagę, że każda praca powstała na indywidualne zamówienie, co za tym idzie jest jedyna, niepowtarzalna i dedykowana konkretnemu dziecku.

Anioły Malowane na Komunię

 

Anioły Malowane na Komunię„Anioł Stróż” to obrazek, który namalowałam dla małej Julki. Namalowałam dziewczynkę w komunijnej sukience. Obok niej stoi osobisty Anioł Stróż. Na życzenie chrzestnej z przodu umieściłam napis: „Ty zawsze przy mnie stój”.

Anioły Malowane na Komunię„Anioł na prezent dla Michaliny” to obrazek, który bardzo lubię, ponieważ była to pierwsza praca zamówiona po lockdownie. A poza tym uwielbiam malować koty, uwielbiam malować anioły, a tu anioł i kot w jednym. Oczywiście Michalina też lubi i koty i anioły!

Anioł Malowany na KomunięBył taki moment, że malowałam Anioły z Dzieciątkiem. „Anioł na komunię dla Gabrysi” jest takim właśnie Aniołem, który tuli niemowlę do snu. Bardzo lubię ten motyw. Jest być może trochę w klimacie retro, ale też może dzięki temu jest bardziej sentymentalny. W każdym razie obraz podobał się bardzo. Oczywiście różyczki (koniecznie różowe) są ulubionymi kwiatami Gabrysi.

Prezent na Komunię dla Julii w ramieAnioł, którego namalowałam na komunię dla Julii to „Anioł grający na fortepianie”. Jest to prezent od chrzestnej mamy Anny. Julia uczy się w szkole muzycznej, stąd pomysł, żeby anioł grał na tym właśnie instrumencie.

Zresztą miałam już okazję malować „muzyczne” anioły parę lat temu, kiedy to w jednym czasie do komunii szły 2 pary bliźniąt. Pod spodem przykłady.

Anioły Malowane na Komunię„Anioł grający na pianinie” to Anioł, którego namalowałam dla Amelki.

Obraz chłopca-anioła grającego na akordeonie namalowany na płótnie„Anioł grający na akordeonie” jest to anioł, którego namalowałam dla Stasia.

Obraz dziewczynki-anioła grającego na skrzypcach namalowany na płótnieAniołek Rozalki to „Anioł grający na skrzypcach”.

Obraz chłopca-anioła grającego na werblu namalowany na płótnie, oprawiony w srebną ramę„Anioł grający na werblu” jest aniołem Janka.

Obraz z Aniołem na KomunięTo jest Anioł Stróż namalowany dla Wiktorii.

Anioł Malowany na Komunię dla ŁucjiAnioł Stróż malowany dla Łucji

 

Dodatkowe informacje o Aniołach malowanych na zamówienie przeczytacie TUTAJ.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterset.

Iwona

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top