Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Open post

Industrialny Mebel – Zrób go Sam

Czy industrialny mebel musi być drogi? A czy musi być skomplikowany i trudny do wykonania? Czy taki mebel musi koniecznie być wykonany z metalu? Odpowiedzi na te pytania mogą być twierdzące. Przecież na co dzień takie właśnie industrialne meble obejrzeć można w sieci. Nie będę ukrywał, że wiele z nich dodatkowo jeszcze wygląda świetnie! Ale„Industrialny Mebel – Zrób go Sam”

Czytaj więcej

Open post

Kapliczka Domowa – domowe miejsce mocy

Będąc w Krakowie zauważyłam, że spośród wszystkich atrakcji miasta największym zainteresowaniem cieszy się lokalne miejsce mocy, czyli czakram wawelski. Ludzie potrzebują naładować wewnętrzne akumulatory. Nie ma się czemu dziwić. Też często jadę na rezerwie i mam szczerą ochotę podłączyć się do ładowarki zewnętrznej, ale Kraków nie zawsze jest po drodze. Dlatego uznałam, że warto stworzyć„Kapliczka Domowa – domowe miejsce mocy”

Czytaj więcej

Open post

Malowanie Drewna Farbą Kredową

Malowanie drewna farbą kredową jest łatwe i przyjemne. Dlatego moja miłość do farb kredowych, była miłością od pierwszego wejrzenia, a właściwie od pierwszego użycia. Pokochałam je za to, że są farbami wodnymi (nienawidzę mycia pędzli w rozpuszczalnikach!), bezzapachowymi (czytaj: nie śmierdzą!) i szybko schnącymi. Do listy zalet dodam jeszcze to, że malowanie drewna farbą kredową„Malowanie Drewna Farbą Kredową”

Czytaj więcej

Open post Zdjęcie zardzewiałej deski

Jak Uzyskać Efekt Rdzy

Malowanie na Drewnie Oto, specjalnie dla Ciebie, garść informacji o tym, jak na drewnie uzyskać bardzo naturalny efekt rdzy.. Po to, żeby pokazać trzy różne sposoby na uzyskanie rdzy, przygotowałem trzy deski. Deska numer 1 – naniosłem na nią 2 warstwy czerwonego podkładu blokującego amerykańskiej firmy Modern Masters, Deska numer 2 – naniosłem jedną warstwę„Jak Uzyskać Efekt Rdzy”

Czytaj więcej

Open post

Lustro Ze Starego Drewna – Krok Po Kroku

Zrób to Sam Uwielbiam robić „coś z niczego”! Tym razem pokażę krok po kroku, jak zrobić lustro ze starego drewna. Krok 1. Potrzebne nam jest stare łóżko. Oczywiście nie musimy kupować całego łóżka, wystarczy zagłówek. Doradzam znalezienie solidnej firmy sprzedającej starocie, żeby uniknąć błędów i rozczarowań (pusta paczka) lub czasochłonnego gmerania po targach. Ja korzystam„Lustro Ze Starego Drewna – Krok Po Kroku”

Czytaj więcej

Scroll to top