Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Industrialna Lampa z Efektem Rdzy

360,00 

Brak w magazynie

Wygląda niesamowicie! Jest to zaprojektowana i skonstruowana przeze mnie industrialna lampa z efektem rdzy. Sama lampa nie jest niczym nowym. To mój stary, poczciwy kinkiet Mada long. Ale w tym wypadku zyskał nową szatę. Absolutnie wyjątkową wizualnie pracę wykonuje tu korozja. To ona jest tu główną bohaterką. I jest oczywiście prawdziwa (tzn, że nie namalowałem jej specjalną farbą, tylko wyhodowałem z czułością od początku do końca). Co najważniejsze rdzę zabezpieczyłem tak, że nie brudzi rąk. Ponieważ jednak celowo nie zatrzymałem całkowicie procesu rdzewienia, lampa na przestrzeni lat będzie nieznacznie zmieniała swój wygląd. Prawie jak żywa!

Lampa nie posiada kabla łączącego ją z gniazdkiem elektrycznym,  nie posiada również własnego włącznika prądu. Z tego powodu przewód zasilający należy doprowadzić do miejsca montażu lampy. Oczywiście trzeba go też podłączyć do włącznika światła.

 

Kinkiet Mada long – Industrialna Lampa z Efektem Rdzy – wymiary lampy:

 • Długość kinkietu to 24 cm (tyle odstaje od ściany)
 • Waga samej lampy to około 1,5 kg.

 

Zwracam uwagę, że każda lampa będzie wyglądała inaczej – efektu rdzy nie da się skopiować. Zawsze wyjdzie inaczej. W związku z tym pamiętać należy, że zakupiona lampa będzie się troszkę różniła wizualnie od tej prezentowanej na zdjęciach.

Wymiary nie uwzględniają żarówek bo te mogą być różnej wielkości.  Lampa należy do I klasy ochronności przeciwporażeniowej, posiada stopień szczelności IP20 i przeznaczona jest do montażu wewnątrz pomieszczeń. Posiada certyfikat CE. Ponieważ takie lampy montuję ręcznie tylko na zamówienie to prawdziwy handmade. Lampę sprzedaję bez żarówki.

Na koniec zapraszam również do naszych profili na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu, gdzie często wstawiam zdjęcia, których nie użyłem na stronie Pracowni.

 

Love Rust

   

   

   Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   SKU: 9288 Kategoria:
   Scroll to top