Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Industrialna Lampa Loft z Rur. Kinkiet Mada long.

260,00 330,00 

Wyczyść

Ta industrialna lampa, którą montuję z żeliwnych złączek hydraulicznych to całkowicie mój projekt. Można ją zamocować do ściany na dwa wkręty z kołkami o średnicy 6 mm. Godnym odnotowania jest fakt, że źródłem światła może być każdy rodzaj żarówki z gwintem E27 (duży gwint) o mocy maksymalnej do 60 wat. Zatem można używać zarówno żarówek LED, żarówek halogenowych, świetlówek energooszczędnych jak i oczywiście tradycyjnych żarówek żarowych.

Lampa nie posiada kabla łączącego ją z gniazdkiem elektrycznym i również nie posiada własnego włącznika prądu. Z tego powodu przewód zasilający należy doprowadzić do miejsca montażu lampy. Oczywiście trzeba go podłączyć do włącznika światła. Opcjonalnie istnieje możliwość wyposażenia kinkietu we własny włącznik łańcuszkowy i wtedy wystarczy tylko doprowadzić przewód pod napięciem.

 

Wymiary lampy:

  • Długość kinkietu to 24 cm (tyle odstaje od ściany)
  • Waga samej lampy to około 1,5 kg.

Istotne jest, że wymiary nie uwzględniają żarówek bo te mogą być różnej wielkości.  Lampa należy do I klasy ochronności przeciwporażeniowej, posiada stopień szczelności IP20 i przeznaczona jest do montażu wewnątrz pomieszczeń. Ponieważ takie lampy montuję ręcznie tylko na zamówienie to prawdziwy handmade. Lampę sprzedajemy bez żarówki.

TUTAJ można zobaczyć pozostałe oferowane przeze mnie lampy z rur. Koszt wysyłki.

Na koniec zapraszam również do odwiedzania Pinterestu, gdzie wstawiam zdjęcia, których nie użyłem na stronie pracowni oraz do obserwowania naszych profili na Instagramie.

 

Industrialna lampa typu loft

    SKU: 4056 Kategoria:
    Scroll to top