Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Oksydowana Lampa Industrialna z Rur do Loftu. Kinkiet Mad

369,00 569,00 

Wyczyść

Oksydowana lampa industrialna z rur wykonana z żeliwnych złączek hydraulicznych. Kinkiet Mad można zamocować do ściany na dwa wkręty z kołkami  o średnicy 6mm. Natomiast źródłem światła może być każdy rodzaj żarówek z gwintem E27 (duży gwint) o mocy maksymalnej do 60 wat.

Z pewnością należy zwrócić uwagę na fakt, że lampa nie posiada kabla łączącego ją z gniazdkiem elektrycznym i nie posiada własnego włącznika prądu. W związku z tym przewód zasilający należy doprowadzić do miejsca montażu lampy i należy go podłączyć do włącznika światła. Opcjonalnie, na życzenie  mogę wyposażyć kinkiet we własny włącznik łańcuszkowy, wtedy wystarczy tylko doprowadzić przewód pod napięciem.

 

Oksydowana lampa industrialna z rur – wymiary:

  • Szerokość: 25 cm
  • Długość 17 cm (tyle odstaje od ściany)
  • Waga – około 2 kg – to solidny, metalowy przedmiot

Podane wymiary nie uwzględniają żarówek, które rzecz jasna mogą być różnej wielkości i różnego kształtu. Ponieważ lampa jest w I klasie ochronności przeciwporażeniowej i posiada stopień szczelności IP20 jest przeznaczona wyłącznie do montażu wewnątrz pomieszczeń.

Każda lampa industrialna z rur to handmade z tego powodu, że wykonujemy je całkowicie ręcznie. Należy pamiętać, że lampy sprzedajemy bez żarówek. W razie  pytań proszę o kontakt. Koszt przesyłki.

Wszystkie pozostałe oferowane przeze mnie lampy z rur, które wykonuję w ramach Pracowni można zobaczyć TUTAJ.

Zapraszam jeszcze do odwiedzania Pinterestu oraz do obserwowania naszych profili na Instagramie.

    SKU: 9254 Kategoria:
    Scroll to top