Blog

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Industrialne Lampy z Rur

Industrialne Lampy z Rur

Surowe Industrialne Wnętrze

Industrialne lampy z rur projektujemy i wykonujemy sami w naszej Pracowni. Ponieważ bardzo podoba nam się forma, wygląd i waga (!!!) żeliwnych elementów hydraulicznych, chcemy z nich wykonywać przedmioty, które  mogą być dekoracją nowoczesnego wnętrza.

Z pewnością nasze lampy są unikalne w swojej minimalistycznej formie. Nawiasem mówiąc, świetnym przykładem takiego właśnie minimalistycznego projektu jest industrialny kinkiet z rur Bend. Rzeczywiście trudno sobie wyobrazić, by do stworzenia lampy można było użyć jeszcze mniejszej ilości elementów.

Industrialna Lampa Ścienna wykonana z metalowych rur
Industrialna Lampa Ścienna – Kinkiet Bend

Industrialna lampa ścienna wykonana z rur wodnych z dużą żarówkąInne przykłady industrialnych lamp ściennych z naszej pracowni to kinkiet MAX czy kinkiet MAD. Są to kinkiety podwójne.

Lampa - kinkiet wykonana z rur żeliwnych na dwie żarówki
Loftowa Lampa z Rur. Kinkiet Max.Kinkiet na dwie żarówki wykonany z rur metalowych

 

Kinkiet metalowy na dwie żarówki wykonany z rur na wodę
Lampa Industrialna z Rur do Loftu. Kinkiet Mad.

Zupełnie odmienną formę prezentuje industrialna lampa BELLA. Tę lampę nocną oczywiście zbudowaliśmy w całości z elementów hydraulicznych ale zachowuje wygląd i grację zwykłych lamp nocnych.

Nocna Lampka z Rur - industrialna lampa stołowa wykonana z elementów hydraulicznych
Nocna Lampa z Rur – Bella XS

Nocna Lampka z Rur - industrialna lampa stołowa wykonana z elementów hydraulicznych

Industrialne kinkiety ścienne i lampy, które wykonujemy w naszej pracowni, zaprojektowaliśmy tak, że źródłem światła może być każdy rodzaj żarówki z gwintem E27 o mocy maksymalnej do 60 Wat. Wszystkie kinkiety spełniają kryteria pierwszej klasy ochronności przeciwpożarowej. Lampę nocną zaprojektowaliśmy według kryteriów drugiej klasy. Wszystkie lampy z rur mogą być stosowane tylko we wnętrzach.

Poniżej można zobaczyć kolejne dwie ścienne lamy – kinkiety z rur hydraulicznych, które nasza Pracownia ma w swojej ofercie: MADA i MADA long.

Kinkiet metalowy na jedną żarówkę wykonany z ocynkowanych rur
Industrialna Lampa Loft z Rur. Kinkiet Mada.
Kinkiet na jedną żarówkę wykonany z rur wodnych
Industrialna Lampa Loft z Rur. Kinkiet Mada long.

Industrialne Lamy z Rur

Nasze industrialne lampy z rur to prawdziwy handmade. Dodatkowo wykonujemy je tylko na indywidualne zamówienia. Jesteśmy przekonani, że mogą się podobać i doskonale spełnią swoje funkcje zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych.

 

Więcej zdjęć naszych lamp można zobaczyć na naszych profilach na Instagramie i na Pintereście, gdzie serdecznie wszystkich zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top