Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Lampka Nocna z Rur – Bella

970,00 1 050,00 

Wyczyść

Bella, bo tak ją nazwaliśmy to zupełnie wyjątkowa w kolekcji naszej Pracowni lampka nocna z rur. Podobnie jak pozostałe nasze lampy, ją również osobiście zaprojektowałem i wykonałem w całości z żeliwnych elementów hydraulicznych. Dzięki temu zyskała nowoczesny, steampunkowy design. Rzecz jasna są to takie same elementy jakich używają w swojej pracy hydraulicy. Może tylko niektóre z nich są raczej rzadko już spotykane na co dzień.

Doskonałym wykończeniem lampy jest zaprojektowany również specjalnie do niej nitowany abażur ze stali, który sprzedajemy razem z lampą. Właśnie dzięki stalowemu abażurowi lampa zyskała surowy, industrialny charakter w połączeniu z subtelnością nastrojowych lamp nocnych.

Designerski metalowy klosz występuje w dwóch wariantach: stal szczotkowana, stal polerowana. Oba do zobaczenia TUTAJ. Po zakupie proszę o informację, który abażur dołączyć.

 

Lampka Nocna z Rur – wymiary:

  • wysokość wraz z kloszem to 47cm
  • waży 3,5kg. Dzięki swojemu ciężarowi jest bardzo stabilna.

Stalowy klosz można zakupić również zupełnie osobno w różnych wariantach. Więcej TUTAJ.

 

Tą lampę zaprojektowaliśmy i wykonali w II klasie ochronności przeciwporażeniowej. Ponieważ posiada stopień szczelności IP20, jest przeznaczona wyłącznie do używania wewnątrz pomieszczeń. Każda lampka z rur, którą wykonujemy własnoręcznie od podstaw, jest przez Nas przygotowywana na konkretne zamówienie. Należy pamiętać, że lampy sprzedajemy bez żarówek. Koszt wysyłki. W razie pytań proszę o kontakt. Pozostałe oferowane przeze mnie lampy z rur można zobaczyć TUTAJ.

Zapraszamy jeszcze na koniec do odwiedzania Pinterestu oraz do obserwowania naszych profili na Instagramie.

 

Industrialna Lampa Nocna

    SKU: 6278 Kategoria:
    Scroll to top