Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Ocynkowany Industrialny Uchwyt z Rur na Papier Toaletowy. Numer 1

150,00 290,00 

Wyczyść

Ocynkowany industrialny uchwyt z rur na papier toaletowy wykonany z hydraulicznych złączek żeliwnych. Prawdę mówiąc to pierwszy uchwyt tego typu jaki kiedykolwiek zrobiłem. Wtedy miałem nawet kłopot z zakupem odpowiednich części bo zwyczajnie nie wiedziałem jak poszczególne z nich się nazywają… Trzeba było się trochę nagimnastykować w sklepie. Jeśli ktoś ma ciągoty do majsterkowania to TUTAJ pokazuję krok po kroku jak ten uchwyt można zrobić we własnym zakresie. Nie wymaga wielu elementów i nie jest bardzo skomplikowany w montażu. Ma się rozumieć, że podaję tam też dokładne nazwy wszystkich elementów potrzebnych do jego złożenia.

Uchwyt ze zdjęcia został zamocowany za pomocą 3 wkrętów o średnicy 6 mm. Natomiast na życzenie mogę zmienić ich liczbę na 2 lub 4 sztuki.

 

Ocynkowany Industrialny Uchwyt z Rur na Papier – wymiary:

  • Długość całkowita: 23 cm
  • Długość samej rurki na papier to 12 cm
  • Szerokość 9 cm (tyle odstaje od ściany)
  • Waga – to około 0,5 kg.
  • Wkręty załączam w komplecie.

Takie uchwyty wykonujemy ręcznie w pracowni na prywatne zamówienie. Mogą być w kolorystyce czarnej (oksydowane), srebrnej (ocynkowane), grafitowej – naturalny kolor żeliwa i mieszanej czyli czarne złączki, rurka srebrna.

 

Aktualnie dostępne mam również uchwyty w innych kształtach.  Wszystkie można zobaczyć TUTAJ.

W razie jakichkolwiek pytań, sugestii czy zainteresowania zakupem proszę o kontakt. Na zakończenie zapraszam również do naszych profili na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu.

Koszty wysyłki TUTAJ.

 

Industrial Toilet Paper Holder

    SKU: 9150 Kategoria:
    Scroll to top