Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Industrialna Lampa Stołowa – Cezar

300,00 

Wyczyść

Industrialna Lampa Stołowa, którą tu prezentuję to mój najnowszy pomysł. Nazwałem ją Cezar. Lampę zaprojektowałem bardzo minimalistycznie. Tak jak lubię. Bez zbędnych dodatków i niepotrzebnych ozdobników. Ale minimalistyczna forma nie oznacza, że lampa była prosta do zaprojektowania. Wprost przeciwnie, muszę powiedzieć, że bardzo się z nią natrudziłem. Najwięcej problemów sprawił mi włącznik, który koniecznie chciałem umieścić w korpusie lampy, a nie na przewodzie. Już samo to okazało się nie lada problemem. Włącznik musiał być odpowiednio mały i rzecz jasna, chciałem, żeby był z metalu. W końcu sama lampa jest metalowa. W jednej z szuflad mam spory zbiór najróżniejszych włączników, które miały spełnić te wymagania, ale okazały się nietrafionymi zakupami. Może kiedyś wykorzystam je przy innych projektach?

 

Ten prosty z pozoru przedmiot wymagał, jak to bywa najczęściej w takich przypadkach, sporo pracy projektowej i wymaga również sporo czasu przy montażu.

 

Industrialna Lampa Stołowa wymiary:

  • Wysokość: 11 cm (bez  żarówki)
  • Waga: 2 kg
  • Przewód zasilający: 2 metry

Przy okazji zapraszam TUTAJ gdzie można zobaczyć wszystkie industrialne lampy, które oferuję w ramach pracowni. Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań czy sugestii proszę o kontakt. Koszt wysyłki.

Zapraszam również do naszych profili na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu, gdzie wstawiam często zdjęcia, których nie użyłem na stronie Pracowni.

 

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 7532 Kategoria:
    Scroll to top