Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Industrialna Lampa Stołowa

300,00 

Wyczyść
Lampa stołowa z rur

Industrialna Lampa Stołowa, którą tu prezentuję to mój najnowszy pomysł. Nazwałem ją Cezar. Lampę zaprojektowałem bardzo minimalistycznie. Tak jak lubię. Bez zbędnych dodatków i niepotrzebnych ozdobników. Ale minimalistyczna forma nie oznacza, że lampa była prosta do zaprojektowania. Wprost przeciwnie, muszę powiedzieć, że bardzo się z nią natrudziłem. Najwięcej problemów sprawił mi włącznik, który koniecznie chciałem umieścić w korpusie lampy, a nie na przewodzie. Już samo to okazało się nie lada problemem. Włącznik musiał być odpowiednio mały i rzecz jasna, chciałem, żeby był z metalu. W końcu sama lampa jest metalowa. W jednej z szuflad mam spory zbiór najróżniejszych włączników, które miały spełnić te wymagania, ale okazały się nietrafionymi zakupami. Może kiedyś wykorzystam je przy innych projektach?

 

Ten prosty z pozoru przedmiot wymagał, jak to bywa najczęściej w takich przypadkach, sporo pracy projektowej i wymaga również sporo czasu przy montażu.

 

Industrialna Lampa Stołowa wymiary:

  • Wysokość: 11 cm (bez  żarówki)
  • Waga: 2 kg
  • Przewód zasilający: 2 metry

Przy okazji zapraszam TUTAJ gdzie można zobaczyć wszystkie industrialne lampy, które oferuję w ramach pracowni. Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań czy sugestii proszę o kontakt.

Zapraszam również do naszych profili na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu, gdzie wstawiam często zdjęcia, których nie użyłem na stronie pracowni.

 

SKU: brak Kategoria:
Scroll to top