Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Drewniana Kapliczka Malowana Ręcznie

Drewniana Kapliczka Malowana Ręcznie to praca, którą sama zaprojektowałam i wykonałam w mojej pracowni. Kapliczkę stworzyłam montując stary krucyfiks w drewnianej niecce. Zarówno figura Chrystusa, jak i misa były mocno uszkodzone, ale wyczyściłam je i poddałam renowacji. Krzyż  zawoskowałam woskiem antycznym. Nieckę natomiast pomalowałam farbami akrylowymi. Dodatkowo, dla  na dole misy umieściłam efektowny napis wykonany złotą farbą „Jezu ufam Tobie”. Krótko mówiąc, uważam, że całość prezentuje się bardzo dobrze.

TUTAJ, w galerii można zobaczyć więcej zdjęć tej Domowej Kapliczki. Taka kapliczka może być klimatyczną ozdobą każdego wnętrza, jak i świetnym prezentem dla kogoś, kto ceni oryginalne prezenty.

 

Drewniana kapliczka – wymiary:

  • Wysokość – 66cm
  • Szerokość 26,5cm
  • Z tyłu zamontowałam solidne metalowe ucho do zawieszenia kapliczki na ścianie.

Zapraszam do przeczytania wpisu Drewniana Domowa Kapliczka Malowana Ręcznie by zobaczyć jak wyglądał proces tworzenia tego pięknego i oryginalnego przedmiotu. TUTAJ można jeszcze zobaczyć pozostałe drewniane niecki, które odnowiłam, nadając im nowe życie.

Na koniec zapraszam serdecznie na Pinterest, zapraszam też do odwiedzania czasami moich profili na Instagramie i na Facebooku.

 

Obraz w Stylu Folk

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 4054 Kategoria:
    Scroll to top