Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Aniołek Malowany na Prezent dla Mikołaja – Prezent na Chrzest

Obraz, który tu prezentuję to Aniołek malowany na prezent od pani Ewy dla Mikołaja. W lipcu Mikołaj miał chrzciny i z tej okazji otrzymał taki właśnie upominek od matki chrzestnej. Uważam, że osobisty Anioł Stróż bardzo się przydaje każdemu dziecku. Wiszący nad łóżeczkiem obrazek z aniołkiem tak naprawdę koi lęki, leczy smuteczki i  pozwala spokojnie spać. Jest coś terapeutycznego w obrazach z aniołkami. Mikołajowi towarzyszyć będzie aniołek na chmurce, a co najważniejsze będzie to jego osobisty aniołek opiekun. Namalowałam blond aniołka o dziecięcej twarzyczce (czasem maluję dorosłe anioły), zgodnie z życzeniem klientki. Aniołek ten czuwa nad śpiącym miasteczkiem i jego mieszkańcami. Namalowałam też kolorowe kamieniczki. Zawsze kiedy je maluję, lubię wyobrażać sobie, jak wyglądają wnętrza budynków i jak wyglądają ich mieszkańcy. Przypuszczam, że Mikołaj patrząc w namalowane okienka, będzie snuł historie o tym, co dzieje się po drugiej stronie.

Maluję bardzo różne obrazy dla dzieci. Są to obrazy na drewnie lub płótnie, które zawsze powstają na indywidualne zamówienie, zgodnie z życzeniem klienta. Inne obrazki z tej serii można obejrzeć TUTAJ lub bezpośrednio przeglądając prace na stronie w zakładce sklep.

 

Aniołek malowany na prezent dla Mikołaja:

  • Wymiary obrazu: 25 cm x 25 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

Rzecz jasna na życzenie mogę również namalować obraz z takim motywem lub podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam również osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9453 Kategorie: ,
    Scroll to top