Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł na Komunię – Anioł Grający na Akordeonie

Anioł na komunię jest świetnym prezentem z okazji Komunii Świętej. Bardzo lubię malować anioły, zwłaszcza anioły dla dzieci. Ale rzadko mi się zdarza malować anioły dla chłopaków. „Anioł grający na akordeonie” powstał jako prezent komunijny dla Stasia od jego mamy. Ponieważ Staś  uczy się w szkole muzycznej gry na akordeonie właśnie, stąd pomysł na stworzenie Anioła grającego na tym instrumencie. Podobny obraz, tylko z aniołem grającym na werblu, wykonałam również dla jego brata bliźniaka. Obrazek namalowałam farbami akrylowymi na płótnie. Kolorystykę ostatecznie dopasowałam do wystroju pokoju Stasia.  Całość zabezpieczyłam werniksem. Z tyłu obrazka umieściłam ozdobną karteczkę z dedykacją pisaną ręcznie. Zawsze dołączam ręcznie pisane dedykacje dla obdarowywanego. Moi klienci to uwielbiają,

 

Pozostałe z tej serii anioły można zobaczyć w cyklu „Anioły grające na instrumentach”. Zapraszam również do obejrzenia innych Aniołów na Prezent z mojej pracowni.

 

Anioł na Komunię:

  • Wymiary obrazu: 15cm x 15 cm
  • Grubość ramki podobrazia: 2 cm
  • Technika : farby akrylowe

Na życzenie mogę namalować podobny obraz w wymiarach do uzgodnienia. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Cena zamówionego u mnie obrazu uzależniona jest przede wszystkim od jego wielkości. Czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

Prezent na Komunię

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 4044 Kategorie: ,
    Scroll to top