Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż Malowany dla Maksymiliana – Prezent na Narodziny Dziecka

Rok 2021 jest zdecydowanie rokiem dzieci (przynajmniej w mojej pracy). Anioł Stróż malowany dla Maksymiliana jest kolejnym aniołem z serii obrazków dziecięcych, który namalowałam w tym roku. Tym razem jest to prezent na narodziny dziecka.

Maksia „poznałam”, kiedy miał ok. minus trzy miesiące. Wszystkie dzieci, dla których maluję są w pewnym stopniu moimi dziećmi. Ale Maks jest pierwszym, które poznałam jeszcze w okresie prenatalnym. Muszę przyznać, że niezły z niego figlarz! Ponieważ miał się urodzić w pierwszej połowie lipca, wpisałam go w kalendarz na lipiec i spokojnie realizowałam inne zlecenia. Mam bowiem dużo pracy. Dzieci się rodzą i każde potrzebuje własnego Anioła Stróża. Słuchałam więc opowieści o tym jak Maksio kopie mamę po brzuchu, że niezły z niego wiercipięta i że jego malutka i drobniutka mama trochę się z nim męczy. Aż tu nagle 22 czerwca (może z okazji zbliżającego się Dnia Ojca) Maksio nieodwołalnie podjął decyzję, że wychodzi na zewnątrz. I jak postanowił, tak zrobił. Cały mój grafik pracy wziął w łeb i zarywając noce poczułam się jak studentka w czasie sesji. Anioła skończyłam dzień przed wyjazdem na urlop!

Prezent na Narodziny Dziecka

Do namalowania obrazka wykorzystałam grubą deskę olchową, której „pofalowałam” brzegi. Namalowałam śpiącego w kołysce chłopca, nad którym czuwa aniołek. Kołyskę umieściłam na tle złotego księżyca. W dole namalowałam śpiące miasteczko. Tak lubię ten motyw, że co pewien czas wracam do moich kolorowych kamieniczek. Całości dopełniłam przyklejając drewniane gwiazdki. Takie elementy dają efekt 3D. Na samym dole umieściłam napis: „Anioł Stróż dla Maksymiliana”.

 

Anioł Stróż malowany dla Maksymiliana:

  • Wymiary obrazu: 30 cm x 30 cm
  • Technika: farby akrylowe

Pozostałe anioły malowane dla dzieci można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę oczywiście namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, dodatkowe atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterset.

 

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9372 Kategorie: ,
    Scroll to top