Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż dla Różyczki – prezent na chrzciny

„Anioł Stróż dla Różyczki” jest jednym z wielu aniołów, które namalowałam dla dzieci.  Od początku działania pracowni specjalizuję się w malowaniu obrazów na prezenty z okazji narodzin, chrzcin lub innych uroczystości. Maluję zarówno na drewnie, jak i na płótnie, zależnie od preferencji zamawiającego. Tworzę prace, które są dedykowane i uwzględniają życzenia klientów.  Bardzo zależy mi, żeby każdy klient był przekonany o tym, że obraz powstaje specjalnie dla niego. Dlatego każdy obraz powstaje w jednym egzemplarzu i gwarantuję, że drugiego takiego nie ma na całym świecie.

Teraz z przyjemnością prezentuję kolejny obraz z serii dziecięcych. Obraz, który nosi tytuł „Anioł Stróż dla Różyczki”. Jest to prezent na chrzciny od pani Izy i jej rodziny dla czteromiesięcznej Róży. Zachwyciło mnie to imię! Nie mogłam się oprzeć pokusie i namalowałam Anioła w różowej sukience. I jeszcze, jakby było mało, scenerię umieściłam w ogrodzie różanym. A ogród, tak dla odmiany (żarcik), utrzymałam w czerwonoróżowym kolorze. Zazwyczaj maluję bardzo kolorowe prace, ale tym razem poczułam potrzebę ograniczenia palety barw. Efekt możecie ocenić sami. Jeżeli interesują Was inne obrazy, które namalowałam do dzieci, zapraszam TUTAJ.

 

Anioł Stróż dla Różyczki – prezent na chrzciny:

  • Wymiary zewnętrzny: 25 cm x 25 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusze kolorowe

 

Na życzenie mogę namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 10209 Kategorie: ,
    Scroll to top