Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Ręcznie Malowana Madonna z Różami w Tondzie

500,00 

Na stanie

Ręcznie Malowana Madonna. Namalowałam ją  farbami akrylowymi na płótnie. Przedstawia Matkę Boską w otoczeniu róż. Chciałam, żeby obraz budził skojarzenia z przedstawieniami Madonny w tondzie, czyli na okrągłym tle (tondo z wł. krąg, talerz). Obrazy takie były charakterystyczne dla sztuki włoskiego renesansu. Najczęściej w tondzie przedstawiano właśnie Matkę Boską z Dzieciątkiem. W tym przypadku tondo tworzy aureola wokół głowy Marii. Wykorzystałam też motyw róży, ponieważ róża ma bardzo bogatą symbolikę. W połączeniu z Matka Boską symbolizuje piękno, czystość i doskonałość Marii. Jest też symbolem nieprzemijającej miłości Matki Boskiej do ludzi. Inspirowałam się również stylistyką malarstwa ludowego, które fascynuje mnie od dawna.

 

Ręcznie Malowana Madonna z Różami:

  • Wymiary obrazu: 40 cm x 40 cm
  • Grubość ramki: 2 cm. Należy pamiętać, że obraz nie posiada ram.

W celu zakupu pracy proszę o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Na życzenie mogę również namalować podobny obraz. Kolorystyka i szczegóły do uzgodnienia. Cena zamówionego u mnie obrazu uzależniona jest przede wszystkim od jego wielkości. Czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Koszt przesyłki.

Osoby zainteresowane obrazami z wizerunkiem Madonny zapraszam TUTAJ, gdzie można zobaczyć wszystkie moje prace wykorzystujące ten motyw.

Zapraszam również wszystkich na Pinterest do śledzenia mojego profilu. Zapchęcam też do odwiedzania Instagramu i Facebooka.

 

Matka Boska Malowana Ręcznie
SKU: 4089 Kategoria:
Scroll to top