Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż dla Aleksandra – Prezent na Chrzest

Anioł Stróż dla Aleksandra jest prezentem od pani Anny dla chrześniaka. Obserwuję coraz większe zainteresowanie takimi dedykowanymi prezentami na specjalne okazje. Chrzest niewątpliwie do takich okazji należy. Maluję obrazy dla tych, którzy pragną ofiarować bliskim (lub sobie) niepowtarzalną, unikatową i oryginalną pamiątkę na całe życie. Kiedy maluję obraz dedykowany, skupiam się na tym, żeby to, co maluję, oddawało klimat i charakter klienta i obdarowanego.

Dlatego na obrazie, który zamówiła pani Anna namalowałam drzewo. Takie było życzenie klientki. Drzewo jest symbolem odrodzenia, siły i długowieczności. Mam nadzieję, że cechy te będą zasobami Aleksandra na całe życie. Pod drzewem umieściłam Anioła z dzieckiem na kolanach. Prawdę mówiąc jeszcze nigdy nie wpadłam na to, żeby namalować dziecko ze skrzydełkami aniołka. Zapewne będzie to motyw, do którego będę wracać. Bardzo mi to wyobrażenie pasowało do całości. Aleksander jest jeszcze mały, ma zaledwie 4 miesiące, dlatego przytula się do piersi swojego Anioła Stróża. Obraz namalowałam po środku deski zostawiając obramowanie, które pokryłam białą bejcą. Całość, zgodnie z  życzeniem klientki utrzymałam w jasnych pastelowych barwach.

 

Anioł Stróż dla Aleksandra – Prezent na Chrzest:

  • Wymiary zewnętrzny deski: 30 cm x 38 cm
  • Grubość deski – 4 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

 

Większość pozostałych aniołów, które namalowałam dla dzieci można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę też namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cena każdego obrazu ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9735 Kategorie: ,
    Scroll to top