Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł na Chrzest dla Basi

Namalowany przeze mnie Anioł na chrzest dla Basi jest pewnie ostatni aniołem, którego namalowałam w 2019 roku. Koniec roku zazwyczaj skłania do refleksji. Ja mogę podsumować go stwierdzeniem, że był to dobry rok. I że sporo dzieci przyszło na świat w 2019-ym. Cieszy mnie to niezmiernie, ponieważ bardzo lubię dzieci i bardzo lubię malować dla dzieci. Ten obrazek powstał na specjalne zamówienie od pani Magdy dla chrześnicy. Basia jest jeszcze malutka, ale z czasem z pewnością doceni taki wspaniały prezent, jakim jest obraz namalowany specjalnie dla niej. Łatwo jest pójść do sklepu i kupić prezent. Ale wymyślenie i zrealizowanie nietypowego prezentu z pewnością wymaga zaangażowania czasu ze strony kupującego. Wierzę, że obrazek z osobistym aniołem stróżem stanie się dla Basi nie tylko wspomnieniem chrztu, ale także dowodem miłości, jaką darzy dziewczynkę pani Magda.

Na obrazku wykorzystałam ulubiony motyw moich klientów, którzy zamawiają obrazki z okazji chrzcin, czyli motyw Anioła z Dzieciątkiem. Anioła namalowałam na tle drzewka szczęścia. Nad nim fruwają motyle. Wiem z doświadczenia, że dziewczynki bardzo lubią motylki na obrazkach. Dzieciątko jest zawinięte w jasnoróżowy becik. Jest to również kolor, który lubią dziewczynki (wiem z doświadczenia).

 

Anioł na Chrzest dla Basi:

  • Wymiary obrazu: 25 cm x 25 cm
  • Grubość ramki podobrazia: 2 cm
  • Technika : farby akrylowe

Na życzenie mogę również namalować obraz z podobnym motywem w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Inne Anioły Malowane na Prezent są do zobaczenia TUTAJ.

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie. Zapraszam też na Pinterest.

 

Anioł Malowany na Prezent

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 7927 Kategorie: ,
    Scroll to top