Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Madonna z Dzieciątkiem – Obraz Malowany na Starej Desce

„Madonna z Dzieciątkiem” to obraz malowany na starej desce dębowej farbami akrylowymi, patynowany. Malować można na wszystkim, co nas inspiruje, ale stare drewno ma duszę. Deską wyszperałam u znajomego stolarza, który rozumie moją pasję i odkłada dla mnie co ciekawsze kawałki dębu czy buku. Nie chciałam niszczyć pięknej struktury drewna, więc wycięłam w desce płyciny, które posłużyły mi do malowania. Namalowałam Madonnę z Dzieciątkiem w otoczeniu róż i opatrzyłam napisem po łacinie „Sub Tuum praesidium…”, co znaczy „Pod Twoją obronę…”. Całość postarzyłam czarną patyną i zawoskowałam, żeby drewno nabrało głębi. Jeżeli Ktoś z Was jest zainteresowany przebiegiem pracy przy powstawaniu tego obrazu zapraszam do artykułu na ten temat: Malowanie Obrazu na Starej Desce.

 

 • Wymiary obrazu : 62 cm x 32 cm.
 • Waga : 5kg.

Obraz malowany na starej desce nadaje się do powieszenia na ścianie w salonie czy w przedpokoju. „Na żywo” prezentuje się znacznie bardziej okazale. Deska z tyłu ma zamocowaną solidną metalową zawieszkę.

 

Na życzenie mogę również namalować podobny obraz. Natomiast kolorystyka i szczegóły są do uzgodnienia. Cena zamówionego u mnie obrazu zależy przede wszystkim od jego wielkości. Czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Kontakt.

Zainteresowanych obrazami z wizerunkiem Madonny zapraszam TUTAJ, gdzie można zobaczyć wszystkie moje prace wykorzystujące ten motyw.

Koszt przesyłki.

Zapraszam na Pinterest i zapraszam również do odwiedzania moich profili na Instagramie, na Facebooku.

 

Ręcznie Malowana Madonna

  Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   SKU: 4072 Kategoria:
   Scroll to top