Blog

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Industrialne Wieszaki z Rur

Surowe Wnętrze

Industrialne wieszaki z rur, które powstają w Naszej pracowni są przez nas również zaprojektowane. W domu sami używamy ich w łazienkach i kuchni. W przeciwieństwie do większości wieszaków i uchwytów, które są dostępne w sklepach nasze uchwyty są praktycznie niezniszczalne. Dodatkowo im bardziej są używane tym się lepiej prezentują. A to cecha coraz rzadziej występująca na rynku…

Industrialne Wieszaki z Rur
Industrialny Wieszak Łazienkowy na Ręczniki
Industrialne Wieszaki z Rur
Wieszak Roxi

Uchwyty z rur zalecamy od czasu do czau zaolejować dowolnym olejem do konserwacji metalu. Można też używać każdego oleju i tłuszczu spożywczego. W przypadku wystąpienia na powierzchni metalu zmian związanych z jego utlenianiem się (rdza) wystarczy przetrzeć powierzchnię szorstką ścierką lub bez obaw zastosować druciak.

Industrialny Wieszak Łazienkowy wzkonanz z rur żeliwnych
Wieszak Horns
Industrialny Wieszak
Wieszak Dot
Industrialny Wieszak wykonany z rur hydraulicznych
Wieszak Horns III

Wieszaki z rur świetnie sprawdzają się w miejscach gdzie są intensywnie lub bardzo intensywnie użytkowane. Zestaw takich niewielkich wieszaków jak Dot i Horns może z powodzeniem zastąpić duży wieszak w przedpokoju jak widać na zaprezentowanym zdjęciu.

Industrialne Wieszaki z Rur na płycie meblowej

Nasze uchwyty z rur są uniwersalne. Można je zamontować w kuchni, w pokoju czy przedpokoju lub w łazience. Osobną kategorię stanowią uchwyty na papier toaletowy. Ich przeznaczenie jest jasne. Obecnie mamy w asortymencie trzy różne uchwyty na papier toaletowy, które można zobaczyć TUTAJ.

Wszystkie uchwyty i wieszaki wykonujemy samodzielnie. To prawdziwa ręczna robota! Ale jeśli ktoś jest zainteresowany jak samemu wykonać niektóre z tych przedmiotów to zapraszam na nasze strony:

Jak Samemu Zrobić Wieszak z Rur

Wieszaki z Rur do Przedpokoju

Jak z Rur Zrobić Industrialny Uchwyt na Papier Toaletowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top