Blog

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Industrialne Wieszaki z Rur

Surowe Wnętrze

Industrialne wieszaki z rur, które montujemy w Naszej pracowni są przez nas również rzecz jasna zaprojektowane. W domu sami używamy ich w łazienkach i kuchni. W przeciwieństwie do większości wieszaków i uchwytów, które są dostępne w sklepach nasze uchwyty są praktycznie niezniszczalne. Dodatkowo im bardziej są używane tym się lepiej prezentują. A to cecha coraz rzadziej występująca na rynku…

Industrialne Wieszaki z Rur
Industrialny Wieszak Łazienkowy na Ręczniki
Industrialne Wieszaki z Rur
Wieszak Roxi

Uchwyty z rur zalecamy od czasu do czasu zaolejować dowolnym olejem do konserwacji metalu. Właściwie można też używać każdego oleju i tłuszczu spożywczego. Podsumowując, można używać każdego rodzaju oleju. Natomiast w przypadku wystąpienia na powierzchni metalu zmian związanych z jego utlenianiem się (rdza) wystarczy przetrzeć powierzchnię szorstką ścierką lub bez obaw zastosować druciak.

Industrialny Wieszak Łazienkowy wzkonanz z rur żeliwnych
Steampunkowy Wieszak z Rur Uchwyt Horns
Industrialny Wieszak
Industrialny Wieszak z Rur Uchwyt Dot
Industrialny Wieszak wykonany z rur hydraulicznych
Wieszak z Rur Uchwyt Horns III

Industrialne wieszaki z rur świetnie sprawdzają się w miejscach gdzie są intensywnie lub bardzo intensywnie użytkowane. Zestaw takich niewielkich wieszaków jak Dot i Horns może z powodzeniem zastąpić duży wieszak w przedpokoju jak widać na zaprezentowanym zdjęciu.

Industrialne Wieszaki z Rur na płycie meblowej

Nasze uchwyty z rur są uniwersalne. Można je zamontować w kuchni, w pokoju czy przedpokoju lub w łazience. Osobną kategorię stanowią uchwyty na papier toaletowy. Ich przeznaczenie jest jasne. Obecnie mamy w asortymencie trzy różne uchwyty na papier toaletowy, które można zobaczyć TUTAJ.

 

Proponuję również odwiedzanie naszych profili na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu, gdzie wstawiam często zdjęcia, których nie użyłem na stronie pracowni.

Wszystkie uchwyty i wieszaki wykonujemy samodzielnie. To prawdziwa ręczna robota! Wszystkich zainteresowanych tym jak samemu wykonać niektóre z tych przedmiotów zapraszam na nasze strony:

Jak Samemu Zrobić Wieszak z Rur

Wieszaki z Rur do Przedpokoju

Jak z Rur Zrobić Industrialny Uchwyt na Papier Toaletowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top