Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Oksydowany Steampunkowy Wieszak z Rur Uchwyt Horns

180,00 300,00 

Wyczyść

Oksydowany steampunkowy wieszak z rur z dwoma uchwytami do wieszania przeznaczony jest do kuchni lub łazienki. Z pewnością bez problemu poradzi sobie również jako wieszak do przedpokoju. Wykonałem go z hydraulicznych złączek żeliwnych,  z tego powodu jest bardzo solidny i waży aż 0,6kg. Wieszak, który prezentuję na zdjęciu zamocowałem za pomocą 3 wkrętów o średnicy 6 mm. Wkręty rzecz jasna załączam w komplecie.

 

Oksydowany Steampunkowy Wieszak z Rur – wymiary:

  • Szerokość wynosi 16,5 cm
  • Głębokość 7,5 cm (tyle odstaje od ściany).

Dodatkowo mniejszy wariant tego wieszaka jest do zobaczenia TUTAJ. W ofercie pracowni jest więcej takich nowoczesnych loftowych wieszaków, a wszystkie prezentuję TUTAJ.

Industrialne uchwyty to handmade, wykonujemy je własnoręcznie tylko na zamówienie. Mogą być w kolorystyce czarnej (oksydowane chemicznie), mogą być również w wersji ocynkowanej – srebrnej i w wersji grafitowej. We wszystkich kolorach prezentują się świetnie. Steampunkowe uchwyty z pewnością sprawdzą się doskonale w minimalistycznych wnętrzach z surowych materiałów. Ten industrialny wieszak z rur spełni swą rolę w łazience jako uchwyt na ręczniki, w kuchni jako wieszak na ścierki, jak i w przedpokoju jako wieszak z rur na ubrania. TUTAJ właśnie można zobaczyć praktyczną realizację z użyciem uchwytów Horns w przedpokoju.

 

Koszt wysyłki. W razie jakichkolwiek pytań czy sugestii proszę o kontakt.

Zapraszamy wreszcie do odwiedzania profili Pracowni na Instagramie,na Facebooku i na Pinterscie.

 

Designerski wieszak

    SKU: 9246 Kategoria:
    Scroll to top