Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Drzewo Życia malowane na desce

Drzewo Życia malowane na desce powtarzam co jakiś czas. Bardzo je lubię. Malowanie Drzewa Życia jest dla mnie pracą relaksacyjną, rzekłabym medytacyjną. Kiedy tylko zaznaczę rysować kilka pierwszych gałęzi, umysł mi się wyłącza. Mogę kreślić i kreślić w nieskończoność zawiłe linie. Mieszam ze sobą ciemne i jasne kreski i zapominam o bożym świecie. Kompozycja jakby sama dzieli mi się na dwie części: jasną i ciemną. Wydaje się to być logiczne, ponieważ każdy z nas składa się z dwóch połówek, tej mrocznej i tej jasnej. A nasze życie wypełnione jest blaskiem i cieniem.

Drzewo Życia maluję na bukowych niezbyt grubych deskach. Zdobyłam ich pokaźną ilość parę lat temu i przeznaczam tylko do tego celu. Mój osobisty mąż co pewien czas hoduje na nich piękną absolutnie nie kontrolowalną rdzę. Każda deska jest niepowtarzalna, ma inne naloty, inne odcienie pomarańczu i brązu. Kiedy uznam, że deska jest już odpowiednio wybarwiona, zatrzymuję proces rdzewienia. Jest to ważny moment. Cała sztuka polega na tym, by rdza nie straciła na intensywności i nie ścierała się. Nie może też wchodzić w reakcje z farbami. Trzeba do niej podchodzić z szacunkiem. Do malowania używam ograniczonej ilości kolorów, przez co praca wydaje się być bardziej graficzna niż malarska.

 

Drzewo Życia malowane na desce:

  • Wymiary zewnętrzny deski: 50 cm x 25 cm
  • Grubość deski – 2 cm
  • Technika: rdza, farby akrylowe, tusz

 

Maluję obrazy na zamówienie. Na życzenie mogę  namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cena każdego obrazu ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 10126 Kategorie: ,
    Scroll to top