Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż Malowany dla Marysi – Anioł Lawendowy

Moi Drodzy, przedstawiam Wam nowego anioła w mojej Pracowni, jest to Anioł Stróż Malowany dla Marysi. Nazwałam go Aniołem Lawendowym. Anioła tego namalowałam jako prezent z okazji chrztu dla Marysi od babci Grażynki i dziadka Zbyszka. Zawsze poruszają mnie rozmowy z klientami, którzy z ogromną miłością opowiadają o swoich wnukach. Odnoszę takie wrażenie, że wszystkie dzieci, dla których malowałam, znam jak swoje własne. Teraz Marysia dołączyła do gromadki moich podopiecznych.

Anioła zgodnie z sugestią babci namalowałam na starej desce, a konkretnie na starych drzwiczkach od szafki. Lubię malować na fragmentach starych mebli, które mają duszę. Do namalowania postaci wykorzystałam płycinę, a ramę potraktowałam jak ramę do obrazu. Obraz utrzymałam w kolorach fioletu i różu, ponieważ są to ulubione kolory pani Grażynki. Obraz będzie się Marysi zawsze kojarzył z babcią.

Z tyłu deski wypisałam piórem ozdobną dedykację i … Tu zdarzyła się piękna katastrofa. Bowiem kiedy już dokładając wszelkich starań napisałam tekst i zabezpieczyłam go lakierem, okazało się, że zrobiłam to do góry nogami! Byłam zrozpaczona! Szczerze obawiałam się reakcji klientki. I kiedy zadzwoniłam do pani Grażyny i opowiedziałam, co się stało, ona zareagowała w sposób, którego nie przewidziałam. Ucieszyła się ogromnie i stwierdziła, że to jak najbardziej jest w jej stylu, bo ona jest bardzo roztargniona i takie historie przydarzają się jej na porządku dziennym. Dzięki temu nieszczęsny napis wpisał się w charakter pani Grażyny i dołączy do zbioru licznych rodzinnych anegdot z nią związanych. Teraz to już jestem na sto procent przekonana, że Anioł Lawendowy będzie się Marysi kojarzył z babcią.

 

 

Anioł Stróż Malowany dla Marysi

  • Wymiary: 29 cm x 49 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusze kolorowe

Mogę również namalować obraz z z aniołem na specjalne zamówienie.  Szczegóły i wymiary są do uzgodnienia. Uwzględniam również osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły około miesiąca.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 10172 Kategorie: ,
    Scroll to top