Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Ręcznie Malowany na Prezent Ślubny od Rodziców – Anioł Lawendowy

Tego anioła nazwałam Aniołem Lawendowym. Jest to anioł ręcznie malowany na prezent ślubny zamówiony przez rodziców dla Oli. Prezent ślubny, który rodzice ofiarowują dziecku jest bardzo osobistym rodzajem prezentu. Zawsze czuję, że pod tym zamówieniem  kryje się dużo miłości, ale także smutek związanego z przemijaniem i ogromne pragnienie, żeby na nowej drodze życia (w tym przypadku córce) układało się jak najlepiej. Uważam, że osobisty Anioł świetnie sprawdza się jako prezent na specjalne okazje. Zawsze maluję anioła z intencją, myśląc zarówno o osobie, dla której jest przeznaczony, jak i o tych, którzy go zamawiają.

Tego Anioła ze względu na kolorystykę nazwałam Aniołem Lawendowym.  Obraz utrzymałam w fioletowo-liliowej tonacji z dodatkiem zieleni. Do malowania użyłam lekkiej deski bukowej o nierównych brzegach, na których zostawiłam fragmenty kory. Rodzaj drewna i kolorystykę uzgodniłam wcześniej z mamą Oli. Z tyłu deski wypisałam ręcznie dedykację. Na życzenie klientów zawsze tak robię. Całość zabezpieczyłam woskiem do drewna.

 

Anioł Ręcznie Malowany na Prezent Ślubny – Anioł Lawendowy:

  • Wymiary obrazu: 27 cm x 48 cm
  • Grubość deski – 1,5 cm
  • Technika: farby akrylowe

Na życzenie mogę oczywiście namalować obraz z podobnym motywem w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia z reguły wynosi dwa tygodnie. Obraz malowany na drewnie nie wymaga już dodatkowo oprawienia.

Pozostałe Anioły na Ślub, które do tej pory namalowałam są do zobaczenia TUTAJ.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

Anioł Malowany na Prezent Ślubny

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 8752 Kategorie: ,
    Scroll to top