Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Malowany na Drewnie dla Oli – Anioł Wiosenny z Piwoniami

Anioł malowany na drewnie dla Oli jest aniołem w pełni wiosennym. Namalowałam go bowiem na początku maja w tej cudownej porze, kiedy to serce rozpiera radość z powodu wzbierającego ciepła. Dla mnie był to też czas oczekiwania na wakacje. Moje wakacje w tym roku przypadały na maj właśnie. Dodatkowo malowanie zbiegło się, a może raczej sprowokowane było przez urodziny Oli. Ola urodziła się 3 maja. Z pewnością rezonuję z tą datą bliską mojemu sercu. Poczułam wtedy taki silny impuls do tworzenia, że w ciągu kilku godzin namalowałam anioła. Jest on  zwiewny, radosny i młody siłą wiosennego rozkwitu. Anioł ma lekką sukienkę, wianek na głowie i stąpa boso po trawie. W  ręku trzyma bukiet piwonii, które to kwiaty są ulubionymi kwiatami Oli.

Do malowania wykorzystałam stare dębowe drzwiczki, które dają efekt obrazu oprawionego w ramę. Ponieważ obraz ma jasne kolory, ramę przyciemniłam bejcą dla kontrastu. Efekt końcowy możecie ocenić sami. Zarówno ja, jak i Ola, jesteśmy usatysfakcjonowane. Teraz, kiedy jest zimno i dzień coraz krótszy, lubię  popatrzeć na ten obraz. W sercu robi mi się jakoś cieplej, wiosenniej…

 

Anioł malowany na drewnie dla Oli:

  • Wymiary zewnętrzny: 38,5 cm x 58,5 cm
  • Rama drzwiczek – drewno dębowe
  • Technika: farby akrylowe, tusze kolorowe

 

Na życzenie mogę namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 10229 Kategorie: ,
    Scroll to top