Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Malowany na Chrzest dla Julka

Anioł Malowany na Chrzest dla Julka jest ostatnio jednym z moich ulubionych obrazków dla dzieci. Sprawił mi dużo radości przy malowaniu. Pewnego dnia zadzwoniła do mnie bardzo, bardzo sympatyczna pani Małgosia z prośbą o namalowanie obrazka na chrzciny dla wnuczka. Namalowałam już sporo obrazków na chrzciny, ale ten jest zdecydowanie inny, ponieważ Julek jest trzylatkiem. Dlatego motyw Anioła z Dzieciątkiem czy Anioła czuwającego nad kołyską byłby tu co najmniej nie na miejscu. Julek jest bardzo rezolutnym, inteligentnym chłopcem. Bardzo dobrze wie, co mu się podoba, co lubi, czym się interesuje. Dokładnie poznałam Julka, ponieważ pani Małgosia przesłała mi sporo zdjęć i filmików nagranych z Julkiem. Na ich podstawie i rozmów z klientką postanowiłam namalować Julka w otoczeniu ulubionych zabawek układającego klocki. A na pierwszym planie umieściłam wóz strażacki, aktualny obiekt fascynacji Julka. To był pierwszy wóz strażacki w moim życiu! Jak widać, zawsze może być ten pierwszy raz.

Obrazek namalowałam na desce bukowej. Taki obraz jest prosty w formie i nie wymaga oprawiania.

 

Anioł Malowany na Chrzest dla Julka:

  • Wymiary obrazu: 21 cm x 29,7 cm
  • Grubość deski – 2,5 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

Pozostałe anioły malowane dla dzieci można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę również namalować obraz z takim motywem lub podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9322 Kategorie: ,
    Scroll to top