Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Brokatowy – Obraz z Aniołem Malowany dla Katarzyny

Jest to obraz z Aniołem malowany dla Katarzyny w celu ochrony i opieki. Nazwałam go „Aniołem Brokatowym”. Katarzyna prosiła mnie o nocnego Anioła Stróża. I kiedy malowałam dla niej anioła, który rozsypuje gwiazdy po niebie, w głowie rozbrzmiewała mi kołysanka zapamiętana z dzieciństwa „Idzie Niebo ciemną nocą”. Malowałam i nuciłam „gwiazdy świecą i migocą…”. W ten sposób nim się spostrzegłam powstał cały obraz. Malując go snułam opowieść o Ziemi pogrążonej w spokojnym, głębokim śnie. Spokojny sen wydaje się być zwyczajnym, dopóki nie dzieje się nic złego. W obliczu zagrożenia jest bezcennym darem. „Gwiazdy nie są do zabawy” nuciłam i rozsypywałam brokat po ciemnym niebie. W efekcie na obrazie widać dużą postać anioła w rozwianej szacie. Anioł rozsypuje gwiazdy i i gwiezdny brokatowy pył. Ofiarowuje ludziom spokój.

 

Obraz z Aniołem malowany dla Katarzyny:

  • Wymiary obrazu: 50 cm x 50 cm
  • Podobrazie płócienne
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

Rzecz jasna na życzenie mogę również namalować obraz z takim motywem lub podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam również osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9687 Kategorie: ,
    Scroll to top