Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Prezent na Chrzest dla Chłopca – Aniołek dla Antosia

Czym się może różnić prezent na chrzest dla chłopca od prezentu dla dziewczynki? Zwłaszcza jeżeli jest to obraz z Aniołkiem? Ponieważ ulubionym motywem moich klientów jest dziecko w kołysce (sama bardzo lubię ten motyw, kołyska mnie rozczula), rozróżniam dzieci po kolorze ubranka i kołyski. Tradycyjnie dziewczynki ubieram w różowe, kremowe kolory. A chłopców w błękity. Wiem, że niemowlęta  trudno jest podzielić na męskie i damskie po wyrazie buzi (mam troje dzieci różnej płci  i wszystkie były identyczne).  Nie mniej malując obrazki staram się, żeby fryzurka i rysy twarzy kojarzyły się jednoznacznie z dziewczynką lub chłopcem.

Ten obrazek namalowałam dla Antosia i mam nadzieję, że to widać. Życzeniem Pana Andrzeja było, żebym namalowała osobistego Anioła Stróża, który będzie wspierał i strzegł  chłopca zarówno teraz, kiedy jest Antosiem, jak i wtedy, kiedy będzie panem Antonim. Jednym słowem z założenia miał to być prezent na całe życie. O tej intencji napisałam w dedykacji z tyłu obrazu.

 

Prezent na Chrzest dla Chłopca – Aniołek dla Antosia:

  • Wymiary obrazu: 25 cm x 25 cm (bez ramy)
  • Grubość ramki podobrazia – 2,0 cm
  • Technika: farby akrylowe

Na życzenie mogę również namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

Prezent na Chrzest

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 8736 Kategorie: ,
    Scroll to top