Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Madonna z Dzieciątkiem na Desce

Madonna z Dzieciątkiem na desce to obraz, który polecam klientom poszukującym prezentu na wyszukaną okazję np. rocznicę ślubu czy okrągłą rocznicę urodzin. Prezentowaną tu Madonna z Dzieciątkiem na desce namalowałam  z okazji 80-ych urodzin pana Jacka. Miał to być prezent od brata. Nie jest łatwo namalować obraz dla mężczyzny. Zaobserwowałam, że kobiety chętniej kupują obrazy (zasadniczo kobiety zawsze chętniej kupują). Poza tym mężczyźni nigdy nic nie potrzebują („Co chcesz na urodziny?” „Nie wiem”), pewnie dlatego najczęściej dostają skarpetki. Ale w tym przypadku skarpetki wyjątkowo nie licowały z powaga jubilata. Zdecydowaliśmy więc, że Madonna namalowana na starej, grubej desce dębowej będzie odpowiednio okazała i elegancka.

 

Pracę utrzymałam w stylistyce, w jakiej malowane są ikony. Jubilat mieszka na Podlasiu, gdzie atmosfera przesiąknięta jest prawosławiem. Uznałam więc, że Madonna powinna być połączeniem prawosławia i katolicyzmu, zgodnie z duchem regionu. Dzieciątko trzyma rulon z napisem „Pax Vobis” (Pokój Wam).

 

Obraz wykończyłam olejem i złotą farbą. Zachowałam nierówności i popękania na desce. Z tyłu deski zamontowany jest haczyk do wieszania na ścianie.

 

  • Wymiary obrazu: 31 cm x 42 cm
  • Deska dębowa: grubość 4 cm, waga 5 kilogramów
  • Technika : farby akrylowe

W razie zainteresowania mogę rzecz jasna namalować podobny obraz w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Pozostałem Madonny namalowane przeze mnie można zobaczyć TUTAJ.

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Pintereście i na Facebooku.

 

Prezent dla Jubilata

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 7426 Kategoria:
    Scroll to top