Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Drzewko Szczęścia Malowane na Starej Niecce

Prezentuję tutaj październikowe Drzewko Szczęścia Malowane na Starej Niecce. Bardzo rzadko sięgam po ten materiał, ponieważ niecki są trudno osiągalne. Większość skończyła swój żywot jako koryta dla zwierząt. Te, które przetrwały, zazwyczaj są w marnym stanie. Poza tym kształt niecki sprawia, ze jest ona bardzo niewdzięcznym podobraziem. Malowanie na chybotliwej powierzchni jest bardzo dobre do ćwiczenia silnej woli i cierpliwości, a ja nie jestem mistrzem w tej dziedzinie. Niemniej uległam prośbie klientki, która zapragnęła takiej dekoracji do drewnianego domu, który buduje w Kościelisku. Muszę przyznać, że udało jej się zdobyć wyjątkowo dużą i wyjątkowo ciężką nieckę!

Namalowałam Drzewko Szczęścia z kolorowymi liśćmi w kształcie serca. Pozostałe elementy, takie jak kwiaty i ptaszki, nakleiłam, ponieważ ostatnio uległam urokowi naklejanek z drewna. A na samej górze przymocowałam prawdziwą miniaturową podkówkę, na szczęście. Podkówki tej wielkości wykuł dla mnie zaprzyjaźniony kowal z Czarnej Kościelnej i muszę przyznać, że jestem bardzo dumna z tego nabytku.

 

Drzewko Szczęścia Malowane na Starej Niecce – wymiary drewnianej niecki:

 • Wysokość – 100 cm
 • Szerokość – 34 cm
 • Głębokość – 14 cm
 • Technika – farby akrylowe, tłuste pastele
 • Z tyłu zostało zamontowałam metalowe ucho do zawieszenia kapliczki na ścianie.

Pozostałe  niecki, które do tej pory namalowałam można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę oczywiście namalować obraz z podobnym motywem na niecce, desce czy płótnie. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę ustalam indywidualnie. Zależy ona przede wszystkim od wielkości niecki, deski i gatunku drewna. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

  Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
  SKU: 9501 Kategorie: ,
  Scroll to top