Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Drewniana Dekoracja nad Drzwi – Deska z Napisem Carpe Diem

Deska z napisem „Carpe Diem” to drewniana dekoracja nad drzwi, którą wykonałam dla pani Kamilli. Deska umieszczona nad drzwiami w sypialni będzie pierwszą rzeczą, na którą pani Kamilla spojrzy każdego ranka zaraz po przebudzeniu. Po środku umieściłam napis „Carpe Diem”, który ma przypominać mojej klientce, że każda chwila w życiu jest ważna. Niektórzy używają w tym celu przypominajek w telefonie („jestem szczęśliwa”, ” to jest dobry dzień”), a Kamilla będzie miała dużą i bardzo atrakcyjną wizualnie przypominajkę na ścianie. Wokół napisu rozmieściłam róże, ulubione kwiaty mojej klientki (malowałam już szafkę w róże i gałki do drzwi z tym motywem) i niezapominajki (tak ładnie kontrastują z kolorem róż). Namalowałam też motyle (również ulubiony motyw pani Kamilli).

Od kiedy stałam się szczęśliwą posiadaczką desek orzechowych, pokochałam malowanie na surowym drewnie.  Przekonałam się, że drewno samo w sobie może być ozdobą. Oczywiście nie każde; lipa czy olcha jakoś mnie nie porwały. Ale inaczej jest z orzechem, który ma piękny rysunek słoi.  Okazało się też, że drewno to ma taką strukturę, która nie wymaga gruntowania, a farba pięknie na nim się rozkłada. Dodatkowo jeszcze mój orzech ma bardzo dobrą energię, bo zanim zamieściłam pierwsze zdjęcie w internecie, wszystkie deski mi się rozeszły.

 

Drewniana Dekoracja nad Drzwi

  • Wymiary deski: 109 cm x 25 cm
  • Deska ma grubość 2 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz

Pozostałe  deski, które do tej pory namalowałam można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę oczywiście namalować deskę z podobnym motywem w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę ustalam indywidualnie. Zależy ona przede wszystkim od wielkości deski i gatunku drewna. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9392 Kategorie: ,
    Scroll to top