Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Deska z Napisem Anno Domini – Deska ręcznie malowana

Deska z napisem „Anno Domini” jest pracą, którą stworzyłam dla mojej wiernej klientki pani Iwony. Chciałyśmy ozdobić wejście do domu i jednocześnie utrwalić datę jego budowy 2022r. Do malowania wykorzystałam dużą ozdobną deskę sosnową z wyciętym w środku otworem. W otwór ten wstawiłam płycinę, którą ozdobiłam przecierkami w odcieniach turkusu. Na tym tle napisałam ręcznie granatową farbą datę ukończenia budowy, cyfry ozdobiłam złotą obwódką. Deskę pomalowałam jasną bejcą i ozdobiłam motywem kwiatów.

Przyznam, że malowanie powtarzalnych, symetrycznych  wzorów nie jest moją mocną stroną. Szybko tracę cierpliwość. Niemniej w tym przypadku kształt deski i napis wymusiły na mnie bardzo klasyczne podejście do tematu. Chciałam, żeby napis był ozdobny i elegancki zarazem. Na koniec przykręciłam (symetrycznie!) 2 drewniane ptaszki przywiezione przeze mnie z wakacji na Suwalszczyźnie. Ale żeby nie było tak bardzo klasycznie, ptaszki pomalowałam w różnych odcieniach turkusu. Od razu poczułam się lepiej. Całość wykończyłam woskiem. A potem deska pojechała do Iławy i żyje własnym życiem.

 

Deska z Napisem Anno Domini – Ręcznie malowana, do zawieszenia nad drzwiami:

  • Wymiary zewnętrzny deski: 120 cm x 45 cm
  • Grubość deski – 2 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, bejca, farba kredowa

Maluję takie prace na zamówienie. Na życzenie mogę  namalować deskę z takim lub innym napisem. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt. Inne deski z napisem do zobaczenia TUTAJ.

Cena każdego obrazu ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 3 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9888 Kategorie: ,
    Scroll to top