Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Aniołek na Chmurce – Obraz malowany dla dziecka

Obraz malowany dla dziecka jest bardzo dobrym pomysłem na dekorację pokoju dziecięcego, jak również na kształtowanie poczucia estetyki u malucha. Zauważcie, że taki obrazek będzie wisiał ,w jego pokoju przez parę lat i z pewnością zostanie w głowie na większą część życia. Jeśli nie na całe. Może nawet kiedyś zawiśnie w pokoju u dziecka waszego dziecka i stanie się rodzinną pamiątką. Macie takie pamiątki z dzieciństwa? Ja niestety nie. Dlatego warto zadbać o naszych milusińskich.

Na tym obrazku namalowałam radosnego aniołka spoglądającego z chmurki w dół na senne miasteczko. Aniołek czuwa nad spokojem jego mieszkańców.
Ten obraz malowany dla dziecka wykonałam na drewnie farbami akrylowymi. Całość zabezpieczyłam lakierem bezbarwnym. Ponieważ malowałam na desce, obraz nie wymaga oprawy. Z tyłu zamontowałam metalową zawieszkę.

 

Obraz na Drewnie – Aniołek na Chmurce

 • Wymiary obrazu: 30 cm x 29 cm
 • Grubość deski: 2 cm
 • Technika : farby akrylowe

Na życzenie mogę również namalować podobny obraz. Kolorystykę i szczegóły mogę dopasować do gustów zamawiającego. Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Koszt przesyłki.

 

Zapraszam do odwiedzania mojego profilu na Facebooku. Zapraszam również na Pinterest i na Instagram.

  Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   SKU: 6951 Kategorie: ,
   Scroll to top