Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Stróż Malowany dla Siostry – Anioł na specjalne zamówienie

Anioł Stróż Malowany dla Siostry jest specjalnym obrazem. Od początku działania pracowni specjalizuję się w malowaniu aniołów „szytych na miarę”. Namalowałam ich dziesiątki i każdy z nich jest specjalny. Niemniej ten anioł stróż ma szczególny wymiar. Zostałam bowiem poproszona o namalowanie obrazu dla dziewczynki, której brat bliźniak zmarł podczas porodu. Brat miał być przedstawiony jako anioł stróż swojej siostry. Muszę przyznać, że praca była dla mnie bardzo trudnym procesem twórczym. Z jednej strony rozumiałam intencje zamawiającego, który pragnął , by dziecko fizycznie zaistniało w rodzinie. Z drugiej zdawałam sobie sprawę, że moment otrzymania obrazu może być bolesnym doświadczeniem. Wiedziałam też, że portret chłopca, który stworzę, będzie dla całej rodziny jedynym prawdziwym wizerunkiem dziecka, które odeszło. Musiałam wybrać dla dzieci odpowiedni wiek. Nie mógł to być wiek realny (niemowlęcy). Zdecydowałam, że namaluję rodzeństwo w wieku 11-12 lat. Namalowałam więc tak, jak czułam – chłopca w modnej fryzurze u góry obrazu i dziewczynkę w dole. Kosz jabłek nawiązywał do gospodarstwa ogrodniczego, które prowadzą rodzice. Jabłonie namalowałam też na horyzoncie.

I to by było na tyle. Trudno jest powiedzieć coś więcej. Mogę tylko dodać, że jeżeli ktoś z Was będzie potrzebował specjalnego obrazu, postaram się sprostać zadaniu.

 

Anioł Stróż Malowany dla Siostry:

  • Wymiary płótna: 25 cm x 35 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusze kolorowe

Mogę również namalować obraz z z aniołem na specjalne zamówienie.  Szczegóły i wymiary są do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły około miesiąca.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 10015 Kategorie: ,
    Scroll to top