Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Ślubny Prezent dla Siostry – Anioł w Błękitach

Z ogromną przyjemnością namalowałam tego Anioła, którego nazwałam „Aniołem w błękitach”. Pandemia zablokowała wszelkie przejawy radosnego życia i trochę zaczęłam się już martwić, że moje anioły nie będą miały gdzie wyfrunąć. Aż tu nagle w połowie maja zadzwoniła pani Ola z prośbą o namalowanie pięknego anioła na drewnie. Anioł miał być jasny, radosny, opatrzony dedykacją. Miał to być z założenia Anioł na ślubny prezent dla siostry (świadkowej). Ustaliłyśmy zgodnie, że obraz musi pasować do wnętrza (nikt nie chce, żeby prezent wylądował w szafie lub piwnicy na stercie przedmiotów niepotrzebnych!). Siostra mieszka na strychu, więc uznałyśmy, że anioł w błękitach na desce świetnie skomponuje się z drewnianymi belkami i jasnymi ścianami.

Z tego, co wiem, zarówno impreza weselna, jak i prezent  udały się znakomicie. Nic tak nie cieszy mnie, jak telefony od moich klientów z informacją, że obraz się podobał. I że w realu prezentuje się lepiej, niż na zdjęciu. I że z pewnością będziemy w kontakcie. Wierzę, że to nie będzie ostatni anioł, którego maluję dla pani Oli.

 

 

Anioł na Ślubny Prezent:

  • Wymiary obrazu: 32 cm x 45 cm
  • Grubość deski: 3 cm
  • Technika: farby akrylowe

Na życzenie mogę rzecz jasna namalować podobny obraz w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły około 2 tygodni.

 

Pozostałe Anioły malowane na prezent, które do tej pory stworzyłam można zobaczyć TUTAJ.

Zapraszam również do odwiedzania moich profili na Pinterest, na Instagramie i na Facebooku.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 8551 Kategorie: ,
    Scroll to top