Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł na Prezent dla Dziecka – Anioł dla Michałka

Obrazek, który ostatnio namalowałam to kolejny już Anioł na prezent dla dziecka z okazji chrzcin. Tym razem jest to prezent od pani Joanny dla małego Michałka. Bardzo cieszą mnie takie zamówienia, ponieważ bardzo, ale to bardzo lubię malować dla dzieci! Poza tym cieszy mnie, że Michałek będzie miał pamiątkę po tak ważnej dla siebie uroczystości, jaką jest chrzest. Jestem dumna, że jakby nie patrzeć, ja też mam wkład w tę uroczystość. Wierzę w to, że taki obrazek stanie się dla chłopca pamiątką na całe życie. Lubię sobie wyobrażać, że za ileś lat dorosły już Michał przekaże ten obrazek swojemu dziecku, a to dziecko swojemu dziecku itd, itd…

Namalowałam dziecko śpiące w kołysce, nad którym czuwa Anioł, a raczej Aniołek Stróż. Motyw z kołyską bardzo się podoba i jest najczęściej zamawiany w przypadku prezentów dla dziecka z okazji chrzcin. Tym razem namalowałam kołyskę i Aniołka na tle nocnego nieba i gwiazd. Obrazek jest nieduży. Żeby nadać mu bardziej dekoracyjny charakter tło, księżyc i gwiazdy podkreśliłam brokatowymi farbami.

 

Anioł na Prezent dla Dziecka:

  • Wymiary obrazu: 20cm x 20 cm
  • Grubość ramki podobrazia: 2 cm
  • Technika : farby akrylowe

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły około 2 tygodnie. Jeśli interesuje Cię obejrzenie pozostałych Aniołów na Prezent, które namalowałam to zapraszam TUTAJ.

Zachęcam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

Anioły na Prezent

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 7983 Kategorie: ,
    Scroll to top