Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Anioł na Chrzest

Anioł malowany na prezent

Anioł na chrzest – w tym roku jest wyjątkowe zapotrzebowanie na ręcznie malowane anioły dla dzieci z okazji chrztu lub narodzin. Chyba program 500 plus przynosi efekty, bo mam pełne ręce roboty. Cieszy mnie to, ponieważ bardzo lubię malować dla milusińskich. „Letniego Anioła z motylami” namalowałam jako prezent od babci Krysi i dziadka Marka dla najmłodszej (trzeciej już) wnuczki. W rodzinie pana Marka istnieje tradycja obdarowywania każdej wnuczki aniołem na szczęście. Zgodnie z zamówieniem namalowałam Anioła na barwnej łące, nad którą fruwają motyle. Mam świadomość, że mój obraz będzie towarzyszył dziewczynce przez całe życie. Dlatego chciałam, żeby był radosny i emanował pozytywną energią. Anioły z motylami najwyraźniej budzą  sympatię moich klientów, bo jest to temat, który co pewien czas pojawia się w zamówieniach. Pozostałe obrazy z tej serii można zobaczyć TUTAJ.

Obraz namalowałam farbami akrylowymi na płótnie. Całość zabezpieczyłam werniksem.

Zainteresowanych aniołami, które namalowałam na chrzest odsyłam TUTAJ. Mogę namalować podobny obrazek lub zupełnie inny, uwzględniając indywidualne preferencje.

 

Anioł na Chrzest:

  • Wymiary obrazu: 25cm x 25 cm
  • Grubość ramki podobrazia: 2 cm
  • Technika : farby akrylowe

Na życzenie mogę rzecz jasna namalować obraz z podobnym motywem w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Cena zamówionego u mnie obrazu uzależniona jest przede wszystkim od jego wielkości. Wiadomo, im większy obraz tym więcej godzin muszę poświęcić na jego stworzenie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Obraz nie posiada ramy, ale na życzenie mogę oprawić pracę w zaprzyjaźnionej firmie.

 

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie. Zapraszam też na Pinterset.

Kategorie: ,
Scroll to top