Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł na chrzest dla dziewczynki – Anioł ze Śpiącym Maleństwem

Jest to Anioł na chrzest dla dziewczynki, którego namalowałam z myślą o poszukujących prezentów na tę szczególną okazję. Obraz nosi tytuł „Anioł ze Śpiącym Maleństwem”. Maluję obrazy z przeznaczeniem na rożne uroczystości, ponieważ wiem, jak trudno jest kupić przedmiot, która będzie wartościowy duchowo i jedyny w swoim rodzaju. A moim klientom zależy na tym, żeby dać, w tym przypadku dziecku, przedmiot, który będzie mu towarzyszył przez całe życie. I taki, który będzie się kojarzył z obdarowującym. Dlatego też dołączam do prac ręcznie pisane dedykacje. Prezent na chrzest w postaci obrazu jest nie tylko pamiątką uroczystości. Zaletą takiego obrazu jest to, że wisi nad łóżeczkiem i maleństwo dorasta pod okiem swojego Anioła Stróża. Nie mówiąc już o tym, że jest też bardzo ładną dekoracją.

Tym razem namalowałam maleńką dziewczynkę śpiąca na miękkim obłoczku. Namalowałam ją w pozycji, którą najbardziej lubię u dzieci, czyli śpiącą na brzuszku. To pierwszy obraz tego typu i jestem bardzo ciekawa, czy taki motyw spodoba się moim klientom. Jak do tej pory motyw dziecka w kołysce był niezastępowalny. Anioł Stróż oczywiście siedzi obok i pilnuje dobrych snów. Kiedy śpimy, unosimy się w zupełnie inne przestrzenie, niż sypialnia. Dlatego lubię malować dzieci, które bujają gdzieś wysoko wśród gwiazd.

 

Anioł na chrzest dla dziewczynki:

  • Wymiary zewnętrzny: 25 cm x 25 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusze kolorowe

 

Na życzenie mogę namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 3 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 10252 Kategorie: ,
    Scroll to top