Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Anioł Malowany na Starym Drewnie – Anioł z Osiołkiem

Bardzo lubię malować obrazy, zwłaszcza jeżeli są to obrazy z aniołami. A jeżeli jeszcze tak się złoży, że  mogę malować obrazy z aniołami na drewnie, jestem wniebowzięta! Kiedy biorę do ręki starą deskę (będącą np. fragmentem mebla), mam wrażenie, że czuję pod palcami żywy organizm przesiąknięty latami wspomnień. Tym razem trafiła mi się praca, która spełniła wszystkie kryteria, żeby mnie uszczęśliwić. Zadzwoniła do mnie przesympatyczna osoba z prośbą o namalowanie obrazu do drewnianego domu, który buduje w Kościelisku. Chciała, żeby to był anioł malowany na starym drewnie, dość nietypowy, bo z … osiołkiem.

Ponieważ z założenia tworzę prace,  pod konkretną osobę, zgodziłam się na osiołka, a ściślej mówiąc oślicę. Ola zajmuje się onoterapią. Na obrazie namalowałam więc Anioła (Anioł ma rysy Oli) z oślicą Basią. Bardzo starałam się oddać podobieństwo Basi. Malowałam już portrety ludzi, ale jeszcze nigdy osła. Nie wiem, jak bardzo różnią się z twarzy (raczej pyska). W każdym razie spełniłam oczekiwania klientki, bardzo się ucieszyła.

„Anioła z osiołkiem” namalowałam na starym dębowym wezgłowiu. Zanim przystąpiłam do malowania deskę wyczyściłam i pozbyłam się kołatka. Było to bardzo ładne wezgłowie, ozdobione rzeźbionymi kwiatami. Nie wprowadzałam więc zbyt dużo elementów dodatkowych na obrazie. Namalowałam anioła z oślicą na gładkim niebieskim tle. Motyw kwiatów powtórzyłam w dolnej części obrazu. Po namalowaniu obrazu całość zabezpieczyłam woskiem. Drewno po natłuszczeniu nabiera głębi i jest dobrze zabezpieczone. Z tyłu deski zamontowałam solidne uszy do zawieszania na ścianie.

 

Anioł Malowany na Starym Drewnie – Anioł z Osiołkiem:

  • Wymiary obrazu: 100 cm x 70 cm
  • Waga – około 10 kilogramów
  • Technika: farby akrylowe

Na życzenie mogę również namalować obraz na starym drewnie z dowolnym motywem. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 8834 Kategorie: ,
    Scroll to top